Sayfa 201/1000 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Bak bu oldu mu şimdi?
    Monarşiden yana değilsiniz, söyleminiz monarşiyi çağrıştırıyor
    Hz peygamber bile ölmeden önce kimseyi işaret etmemiş
    hz. ebubekiri işaret ettiği söylenir
    hasta olduğu bir gün imamet'e geçmesini istemiş arkasında cemaat olarak namaz kılmıştır.
    ancak
    o istişareyle hilafeti devralmıştır
    bende demokrasiyi tam oraya dayandırıyom işte, birde layık olduğunuz kişilerce idare edilirsiniz hadisine.
    o zamanda o kadar olurdu ancak.
    Diğer konularda da söyleyecek söz var da konu çok uzar . Size katılmıyorum .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Devamsızlık yapanlar var galiba . Sayı az . Bu insanları anlamıyorum yav, gündüz uyu gece nöbetinin başına gel . İllaki yoklama mı alalım, tutanak mı hazırlayalım yani kocaman insanlara . Lütfen burada bulunmayan yazarlarımız kendilerine çeki düzen versinler.

Hisse.net benim hassas olduğum bir konudur, tam 16 yıldır kesintisiz yazarım.

Haksızlığa uğradığım hiç olmadı sadece pis Capon dışında, ona da kızdığım Japonyada yaşayıp kızlarının Turkiyede diş tedavi uzmani aramasıydı.

Lan Caponyanın nimetlerinden faydalan, eee... Japonyada diş tedavi ücretleri pahalı, Türkiye hakkında bana ceza ver olur öbür yanağımı da vereyim zibidi!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Sahur vakti gidin sahurunuzu yapın dostlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,633
    midem acayip ekşiyor/yanıyor

bu gün zor geçecek, yemekte yiyemedim.

yatarım ben..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku

yatarım ben..
    İyi geceler üstad.
    Bir ilaç neyim vardı hatırlarsam yazarım.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku

yatarım ben..
    Renii veya talcid alabilirsiniz

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,633
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    İyi geceler üstad.
    Bir ilaç neyim vardı hatırlarsam yazarım.
    mide ilacı içtim, yemek yiyemedim

ne güzel kıymalı börek yapılmıştı. , bir dilim yedim bir bardak çay, bir sigara..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Sayfa 201/1000 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •