Sayfa 502/1000 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ben gidemiyorum siz toplarsınız hem günübirliktiler de yok .

Rahat 1 tonu zorlarsınız etraf çevreden

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Karpuz için mi ? Karpuz ya Adana 'dadır ya Urfa 'da .

2. dolar 5 lira olacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,629
     Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    Ev yapimi musmula, kizilcik, ve elma rakisi hic denediniz mi? Tadi hala damagimda. Bu ucunun karisimi varya .... Yoneticilerimizde mutlu olsun. Ne olucak bu dolarin hali?
    Yöneticinin mutlu olması için dolar ne olacak değil, o karışımdan göndermen ile olur musmutlu
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Yöneticinin mutlu olması için dolar ne olacak değil, o karışımdan göndermen ile olur musmutlu
    Valla imkan olsa dukkan senin, dunyanin bir ucundan. Bunu ben yillarca Azerbaycanda yasarken taddim. Sizlerin imkani vardir oralarda yasayan birilerini bulun yada bii uzaniverin oralara. Pisman olmazsiniz. Reha Gayayi da unutmayin yaninizda goturun gitmeye imkaniniz varsa. Qusar, Xacmaz rayonlari.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    islama sokulan hurafeler bidat ların bazıları bir çok kişiyi şirk'e götürüyor
    kur'an ve sünnet ortada
    direkt allah(cc) a bağlanırsın
    şeyhİn şıh'ın işi yok islam da.
    bazı güzel bidat lar da yok değil
    kandil geceleri mesela
    Dunyada bir cok ulke veya insan diyelim Turkleri gercek musluman olarak gormez

Bunun sebebini sordugumda siz Kuran dan baska kitaplara da inaniyorsunuz mesela Hadisler demislerdi

Dunyanin her yerinden muslumanla tanistim. Hicbiri Turkleri gercek musluman olarak gormuyor.

Hatta ISID bile cokertilmeden once bir dergisi vardi internet uzerinden okunabilirdi. Derginin adi Konstantiniyye

Derginin isminin Konstantiniyye olmasinin sebebide "Bir gun Istanbula gercek Islami goturecegiz" idi.

Turk halkida kendini musluman zannediyor. Cok komik butun bunlar. Oysaki kitap bir peygamber bir.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Şehir hastaneleri ihalelerini inceleyen çok ama çok şaşırır.Cidden inanamazsınız o ihalelere.Nasıl yapıldı cidden inanılmaz.
    tabiki yukaridan emirle imzalandi bu ihaleler

Birilerinin Isvicredeki altinlari daha buyusun diye. Yoksa ulkenin zararina oldugunu herkes biliyor

Topik günaydın,

Dün gece son 2 gün ne yazılmış diye baktıydım. Ne cevherler varmış meğerse..
    Ben de kendimi bi b.k zannetmişim , varoş bi liseden mezun olmama rağmen Öss sınavında 1 milyon kişide matematik alanında 1300. sırama. Topikte Öss de hem de ilk 50 de bir sürü forumdaş varmış. Benimki sizlerin yanında esamesi bile okunmaz. Takdir ettim topiği.

Dolar konusunda , kısa bir dönem önce borsa da ki çöküşlerde nasıl milletin türev piyasalarda teminatları yanar iken ellerinde varlık olarak biriktirdikleri altını satıp teminatları tamamlamaları sonucu altın fiyatları kısa bir düzeltme yaptıysa , bu sefer de gene teminat sorunlarının halledilmesinde aynı şekilde doların düzeltme yemesi şeklinde yorumlamaktayım ki , son tebligat ile umarım suç teşkil edecek bir unsur olmadığını umarak sakın ha etkilenmeyiniz, herkes kafasına göre takılsın .

8.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    baylock şifrelerinin 1'adet günderildiği kişiler örgüt içinde olanlar,
    doların seri numarası baylocka girebilmeleri için

o dolarlar onun için gönderilmiş.
    Akiyor mubarek, bu sitede her gün yeni bir şey öğreniyorum.

Sayfa 502/1000 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •