Sayfa 740/1000 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Evet, yazmadım ama bilenler anlıyor. Savcı, trafik şube personeli ve noter şu an içerdeler. Bir de Seferihisar da '' en büyük çete biziz '' diyen komiser layıkını buldular.
    Komiser muhtemelen doğruyu söylemiş.Şehrin en kalabalık,işlek yerinde bu cep telefoncular,kaçak telefonlara imei çakıp,gayet rahat fatura keserek satış yapabiliyorlar.Merdivenaltı,kaçak göcek yerlerde değiller.Yıllardır bunları hiçkimse mi denetlemez,hiç mi şikayet olmadı,hiç mi kovuşturulmadı. Saklanma ihtiyacı bile duymuyorlar. Yok kesin vurucaklar beni.

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Yanlış hatırlamıyorsam. Avrupada veba anıtları vardı. Bir anıt dikilebilir. Mevlüt okunabilir. Ne yapıldığı önemli değil. Bu olayı ve bu insanları unutmamak gerekiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Olayı hafife aldığım sanılmasın, umarım sağ salim tüm Dünya atlatır inşallah.

Olayı ve vefat edenleri ınsanlık asla unutmamalı, ders çıkartmalı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Son 7 gün toplam test, vaka, ölüm sayısı ve oranlar
    21 mayısta 33 bin yeni test değil mi sayın medwig? 20 mayısı mi koydunuz acaba?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Seni tanıyoruz abi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    21 mayısta 33 bin yeni test değil mi sayın medwig? 20 mayısı mi koydunuz acaba?
    Düzelttim sağolun .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Rezil etme bizi, burası dolar gayme topigi!

Bencamin küçük kafaysa eski dolar, büyük kafalıysa yeni dolar oluyor.
    Haha haha elimize para mı değiyor abi , her şey sanal. Maaşım kadar parayı bir arada görmeyeli yıllar oluyor

Cevap kısa , net ve güzel. Teşekkürler.

7.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Haha haha elimize para mı değiyor abi , her şey sanal. Maaşım kadar parayı bir arada görmeyeli yıllar oluyor

Cevap kısa , net ve güzel. Teşekkürler.
    100 lüklerde lacivert filigranlı olsun

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299

Olayı ve vefat edenleri ınsanlık asla unutmamalı, ders çıkartmalı.
    Deli dana , kuş gribi falan et yemiyorduk olay çözülüyordu; aids desen kaynağı belli et yiyorduk yine sorun yoktu . Ama bu gavurdan kaçacak bir yol yok .
    En ufak bir şikayeti olmayan taşıyıcılar var , seçilmiş insan gibi ; korunmanın bir yolu yok . Aşı bulunacak da , yapılacak da falan uzun süre virüsle yaşayacağız.

Sayfa 740/1000 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •