Sayfa 872/1000 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922972 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,969 - 6,976 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1. eğer ki yükselir diyorsanız bu fiyatı geçmesi lazım gelir. Bi yatırımın getirisi emsal veya eşdeğeri-ki örnek ortalama rastgele seçilen bir fondu- geçmeli ki yükselir diyebilelim. Alınan bu %1 lik vergi veya altında 100 gr üstü alımlarda vergi gibi düzenlemeleri önleyici hekimlik gibi . spekülatif hareketlere karşı tedbir amaçlı. buna rağmen bir sıçrama olur mu ihtimal dahilinde ki böyle bir tedbirler silsilesi uygulanıyor. çok para basılması düşeceği anlamına gelmez. Hala petrolün fiyatı Usd cinsinden belirleniyorsa ve uluslararası takas birimi Usd ise talep azalmaz, sadece maliyeti değişir
    Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Yurtdışından 5.kilo altın getirmek sebrest,onu yurtiçinde satmak vergili..Adama (yabancıya) resmen diyorlar ki;Sen yanında Donlarından başka bişey getirme...Ona da iyi sahip çık....!!

3. bu milletle disiplinli iş yapmak mümkün değil, ben çalıştığım üniversiteye gidiyorum, hadi hizmetli cahil, memur cahil, üniversite hocaları da mı cahil? bir tek ben maskeliyim bana uzaydan gelmiş gibi bakıyolar. Ulan tvlerde ilan edilmedimi kapalı alanda maske zorunlu insanların içinde diye.Ben kendi sağlığım için değil başkası için takıyorum, başkası takmıyorsa yüzde 60 bu maskenin koruyuculuğu. Normal market ve pazar yerlerini hiç yazmayayım zaten.Bu vaka sayılarını öpün başınıza koyun bu kurallara riayet oranıyla. Bu baştaki islamcı cenahın yaydığı cahillik artık toplumun atardamarında dolaşıyor, bilim vs kesinlikle bir şey ifade etmiyor aynı arab bedevi toplumu gibi allah ne verdiyse yaşıyoruz işte.

Hepiniz birden abanırsanız, buraya trol uğrar mı?

Benim gibim centilmen olun biraz, ayı olmayın!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Eksoz muayenesinden geçememiş, topiğe girmesi yasaklanmış.

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Benim gibim centilmen olun biraz, ayı olmayın!
    Bugün bir belgesel izledim erkek ayı tüm sabi yavru ayıları öldürüyordu annesiyle çiftleşebilmek için

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 872/1000 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •