Sayfa 834/1000 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,665 - 6,672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1. Burada herkes fikrini yazabilir eyvallah. Ama yalan yanlış bir sürü paylaşım oluyor, bazı moderatorler de dahil...

2. 10 sene kadar evvel hisse forumunu bir hisse yorumlarını takip ediyordum. Birden hisse hakkında uçacak kaçacak 1 tl olan hisse 10 , 15 tl olacak diye abartılı iddialar değişik nick li kişiler tarafından yazılmaya başlandı.
    Yazılanların doğru olmadığı, tutarlı olmadığını yazanlara galiz küfürler yazdılar, alay ettiler, dalga geçyiler.
    Şikayet ettiler , yönetim karşıt görüşlü nickleri yasakladı.
    1 hafta sonra hisse 5 e çıktı,
    Forum kaynadı,
    Sonra hisse gözaltına alındı 0,20 lere düştü,
    4 5 sene sonra tahta kottan atıldı.
    17500 kişi elinde mal kaldı.
    Forum yönetimi yorumlara tarafsız bakmalı,
    Küfür eden, argo yapan , aşağılayıcı yazan, alay eden , forumu kendinin malı gören,
    Kendi fikrinin mutlak doğru ve geçerli olduğunu iddia edenlere itibar edilmemeli.
    Arsız fanatik , saplantılı kişiler benim gördüğüm art niyetli ve bir spekülatör grubunun değnekçisi.
    Bunları forum yönetimi görüp temizlemeli.
    17500 kişi elinde mal ile kaldı, spek bulgaristanda ceviz kırıyor.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by felix35 Yazıyı Oku
    Moderatör tekrar ediyorum. Sadece Beni banlarsan buradaki diğer adiler kalırsa sende cimer e gidersin... ya hepimiz ha hiç...

Bu tipler için mi genel af çıkardınız.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sayın üyeler, 5 saniye geriye yaslanarak gözlerinizi kapatınız ve '' ben bunları neden yapıyorum '' diye vicdanınıza sorunuz.

Birbirini tanımayan, hiç bir alış verişi , husumeti olmayanlar neden durup dururken kalp kırarlar ?

Fikirlere saygı söylemi kötüye kullanıldığı zaman , artık saygısızlık bile fayda etmez. Önce kendinize saygı gerektir.

Din, inanç her insanın özelidir ( bunu bilmeyen zaten inançlı oamaz ). Vatan, bayrak, kurucu lider ortak değerdir. Yani bir fikir savunulacaksa ortak değerler karıştırılamaz. İnanç hiç karıştırılamaz. Karıştıran insanın fikri baştan çürüktür.
    Yahu bir kenara çekil, aylardır trol kıtlığı var burada, ortalık abaza dolu zaten!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Üç...............

6. DeliKan, bunlar sartli tahliyemiydi ?

Oyleyse cabuk donerler iceri.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,655
     Alıntı Originally Posted by felix35 Yazıyı Oku
    Haysiyeti babana sor. Zorunuza mı gitti. Burada salla babam salla. Bu forum cimer e gider. Moderatör sende beni banlarsan diğerleri yazarsa sende gidersin...

SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Moderasyona tehdit...

Vay babam vay...
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

8. İzle kenardan moderatör... küfrü başlatan ve saldıranları da izle.. üç ... müş... Üzerine şarap ta iç... kıyak olursun...
     Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Ne üçü, onüç onüç

kenardan izliyorum, rakımı içerken..
    SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 834/1000 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •