Sayfa 430/1001 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530930 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    ADP ve TAU

Bist duzeltme yapmadan yabanci girisi hatiri seviyelere gelmeden girmeniz tavsiye edilmez su an ucuz gorunsunse de dustugu yerde hala patinaj cekiyor bu fonlar gecen haftalarda bankalarin not gorunumlerini dusurdu finans kuruluslari

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by astrafe Yazıyı Oku
    tabiki kimse garanti veremez haklısınız.. ben de araştırmalarımı yapıyorum.. aksilik olmazsa haziran sonuna doğru nakit elime geçecek inş.. o zamana kadar araştırmaya devam edecem... al-sat yapmayı düşünmüyorum... o zaman ben not aldıklarımı yazayım ..foruma ilk girdiğimde herkes 3 harfli şeyler yazıyor bunlar ney diyordum şimdi ben de öyle yazayım ... biraz ppf ve altın fonu ... sonrasında YOT-YAY-YAC-TTA-IPV-TI6-TDG-TCA-GMA-TE3-EIB-EIC-SUA-SUC.... bunların içeriklerini tam incelemedim ama performans ve risk düzeyleri sonucunda bunların notlarını aldım.. içerikleri farklı olanlardan risk seviyelerine göre 5 - 6 tanesinden sepet yapacam inş. dediğim gibi beklentim %15 - 25 arası ... umarım yanılmam ... yatırım tavsiyesi değildir...eklemek isteğiniz fonlar varsa araştıracağım...
    Yazdiginiz fonlarin cogu riskli enstrumanlar iceriyor ince eleyip sik dokuyun aman

3.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    7.42 dun kacti dusus nekadar acaba
    Yazabilirmisiniz

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dünkü kapanış ortalaması 7,58

4.  Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    Yazdiginiz fonlarin cogu riskli enstrumanlar iceriyor ince eleyip sik dokuyun aman

teşekkür ederim... açıkçası mevzu şu.. eski bir evim vardı.. ederini hemen hemen buldu , bundan sonra çok artmaz fiyatı... kiracım var... aldığım kira ev fiyatının %5 i... yalan olmazsa evi sattım ve ordan gelecek parayı burda değerlendirmeyi düşünüyorum... eşim biraz düşünceli ne güzel kira geliyor diyor.. o yüzden en kötü kiradan fazlasını getirmesi lazım yıllık

5.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Teşekkürler

Sn. Corbaciyana ilave olarak byf fonlarını inceleyebilirsiniz. Orada giriş çıkış daha hızlı olur.

6.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Sn. Corbaciyana ilave olarak byf fonlarını inceleyebilirsiniz. Orada giriş çıkış daha hızlı olur.
    Tamam

7. AES fon alabilen var mı? Alım emri girdim, ancak iptal edilmiş? Acaba, alım kotası dolu mu hala, yükseltildi diye biliyordum.

8. Maalesef almak çoook zor, ben de uzun zamandır almaya çalışıyorum ama nafile. Ziraat kesinlikle almaya imkan tanımıyor

Sayfa 430/1001 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •