Sayfa 433/1001 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    MKK'ya kayıtlı tüm hisse senedi , özel sektör tahvili ve yatırım fonları başka kurumlara virmanlanabilir. İşlem aracı kurum/banka'dan yapılır.
    syg.
    yatırım fonlarının virman yapılabilmesine çok seviindim...

peki fon alım satımını ''bankadan'' ya da ''yatırım şubesi'' veya ''aracı kurumdan'' yapmanın avantaj ya da dezavantajı var mı?

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Bugün fph gmr tkf ve eıd parası hesaba geçmedi. Çarşamba öğleden önce emir vermeme rağmen.
    Temerrüde düşmüş olabilirler.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    Ziraat mesaj attı. ZGOLD byf işlem görmeye başlamış.
    Qnb kullanıyorum ve alım yapamiyorum. Sadece ziraatten mi alım yapılabilecek.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Temerrüde düşmüş olabilirler.
    Nasıl oluyor üstad

5.  Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    AES fon alabilen var mı? Alım emri girdim, ancak iptal edilmiş? Acaba, alım kotası dolu mu hala, yükseltildi diye biliyordum.
    doluluk oranı %98,26 yazıyor fonbul'da...12357 yatırımcı varmış...bence akportföye telefon açarak sorabilirsiniz nedenini?cevabı da bizimle paylaşırsınız artıkın...)

6.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Nasıl oluyor üstad
    şu saat itibarı ile paranız hesapta gözükmüyor mu? T+2 olduğuna göre ,emir iletimi yapılmış ise işlemin gerçekleşmiş olması gerekirdi..gelişmeler oldukça buraya yazar mısınız?

7.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    şu saat itibarı ile paranız hesapta gözükmüyor mu? T+2 olduğuna göre ,emir iletimi yapılmış ise işlemin gerçekleşmiş olması gerekirdi..gelişmeler oldukça buraya yazar mısınız?
    9 tane fonu sattım 5 tanesi hesaba geçti 4 tanesi kaldı. Emirleri aynı anda verdim. Neden böyle oldu anlamadım.

8.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    9 tane fonu sattım 5 tanesi hesaba geçti 4 tanesi kaldı. Emirleri aynı anda verdim. Neden böyle oldu anlamadım.
    satılıp satlmadığı da belli değil bu durumda?değil mi?

bir mağduriyet oluşması durumunda nasıl bir yol izleniyor acaba? mesela bist %10 düşmüş olsa ve sizin fon satım emri verilmesine rağmen satılmadı ise mesela?

satım emri verdiğiniz kanıtı var mı?hesap eksteresinde gözüküyor mu?

izahnameye bir bakmak lazım?yada fonlar ile ilgili içtüzük vs vs ?

Sayfa 433/1001 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •