Sayfa 976/992 İlkİlk ... 476876926966974975976977978986 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,801 - 7,808 arası.

Konu: Viop - XVIII

1. vadelide dün akşam üstü yada gece seansında birileri yüklü alım yaptı galiba. Yoksa ısrarla aşağıda tutmalarının başka anlamı varmı arkadaşlar. Yok tabii ki.
    Benim gösterge spot 30 a göre al vermişti. Aldığım fiyatın altına hiç inmedi. Ama bu vadeli var ya VADELİ.... Söyleyecek bir kelime bulamıyorum bu oç ler için.....

2.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    yeni normal bu artık herhalde...teorik fiyatın 2.000 puan altından gidiyor...sonra canı isterse 1.000 puana düşürüyor bir bakıyorsun 1.500 oluyor...kepazelik oldu artık bu iş...üstelik dün faizler indi...bununda yansıması lazım makasa daha daralması lazım makasın...valla yıllardır burada işlem yapıyorum ama artık tiksiniyorum işlem yapmak istemiyorum hiç...bu yasaklar bilmem neler şu bu iyice çivisini çıkarttı piyasanın....
    Sürekli bir cezalandırma politikası. TL ye güvenen cezalı.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

3.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    dün yazmıştım

500 tane hisse var

3-5 ( thy bim kozal ekgyo aselsan ) devlet destekli ve yandaş beslemeli kağıtlarla borsa bir yere kadar

yiyiyorsa arçelik kochol sahol akbank y.kredi alsında görelim.

bastığı kağıt sadece mahallesinde geçiyor ( thy bim kozal ekgyo aselsan ) yan kağıtlarında tavan olması basılan kağıtların kredi altında dağıtılıp yandaşa alın çıkarın çapsız kağıtlarıdır.

işin aslı sizin borsa ile ekonominin birlikte gitmediğini altını çize çize belirttiğiniz fakat birbirlerinin iyi yada kötü göstergeleri olduğunu da dile getirmeniz gerek
    Gidecek gidecek o kağıtlarda gidecek.. Şimdi çoğunluğu eline geçiremedikleri garan işc akbank gibi kağotları pasifte toplama zamanı hazine için.. Çıkmak isteyen çıkabilir

4. hadi tcelll kurtar endeksi... yoksa 100.800 lere geri çekilir bu endeks... ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Örnek Olarak rakamlar. 100 bin tl değerindeki bir araç ülkemizde 300 bin tl ye satılıyor. %200 vergi devletin kasasına giriyor. şayet sıfır araç ülkemizde daha az satılırsa daha az vergi toplanacak demek. turizim bu yıl yok. millet daha dikkatli harcama yapıyor.işyerleri kapanıyor. issizlik almış başını gidiyor. yani biz 3.5 ayda düzlüğe çıkamayız. Hani bir söz var ya kötü günler bitti. daha kötü günler geliyor diye.
    Yok ben genel anlamda 3 ay değil, yıllarca ithal mallara kolay ulaşabileceğimizi sanmıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    vadelide dün akşam üstü yada gece seansında birileri yüklü alım yaptı galiba. Yoksa ısrarla aşağıda tutmalarının başka anlamı varmı arkadaşlar. Yok tabii ki.
    Benim gösterge spot 30 a göre al vermişti. Aldığım fiyatın altına hiç inmedi. Ama bu vadeli var ya VADELİ.... Söyleyecek bir kelime bulamıyorum bu oç ler için.....

ben aldım 118.350 den yüklü...

7.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Yok ben genel anlamda 3 ay değil, yıllarca ithal mallara kolay ulaşabileceğimizi sanmıyorum.
    Bende Volvo xc90 D5 Suv var 5 yıl oldu alalı. az evvel sahibinden com.a girdim fiyatı nedir diye. inanılmaz yükselmiş. şaşırdım kaldım.

8. Staub döküm tencere en ucuz 899 TL, ikinci kalitede biri satıyor 399 TL, öte yandan benzer ürün Lava döküm tencere Tekzen'de 259 TL. BIM'e gelince hemen bitiyormuş.

Youtube'da videosu var yapması çok zor değil 5 kg demir, kalıp, emaye boya vs, esas maliyet marka ve pazarlama giderleri olabilir.

Toprak tencerelerden sonra alüminyum geldi, sonra emaye, sonra çelik tabanlı, sonra teflon, sonra granit kaplı döküm alüminyum vs. Ancak en sağlıklı olan demir döküm tencere deniyor. Emsan Paslanmaz ve Emsan Beşyılız hisseleri vardı zamanında herkes çelik tencere alır diye tahmin etmiştim ama sonradan kapandı.

Bu arada haber vardı Philips Ev Aletleri'ni almak için yerli konsorsiyum oluşturuluyormuş, marka olmadan dünyaya satmak çok zor. Philips orta üst sayılır.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 976/992 İlkİlk ... 476876926966974975976977978986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •