Sayfa 583/992 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: Viop - XVIII

1. Yarın bu konu BBHT de işlenebilir.
    Genelde hızlıca satılıyor, haber manşetlere geldiğinde genelde sorun çözülmüş oluyor.

Uzun bir yazı.
    >>>>>>>>
    https://www.finansgundem.com/haber/a...ecegiz/1490083

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, manipülasyon girişimlerine karşı koymaya kararlılıkla devam edeceklerini belirterek, "Üç banka yükümlülüklerini yerine getirdiği takdirde işlem yasağı kaldırılabilir ama soruşturma sürecek." dedi.

....
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Hindistan'da uçak fotoğrafı yayınlanmış.
    Kabin görevlisi kıyafetleri de bu şekilde olabilir.

Uçuş korkusu olanlar bir süre binmeyebilir uçağa, ortam sakinleştirici değil.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Viobun furuşkan shortçuları ve longcuları...
    Şöyle nefes alacağımız bir haftaya giriyoruz.
    Endeks saatlik barlar güzel güç topladı. Sabah 10da işsizlik verisiyle stop patlatıp yukarı topuklayabilirler.
    Bu hafta geçen haftaya hiç benzemeyecek, gelecek haftanın da bununla hiç alakası olmayacak.
    Dolarcılar üzülmeyin geri gelse de, benim Mayıs sonu hedefim Malatya, arada üstünde bile trade ederim diyorum.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    Viobun furuşkan shortçuları ve longcuları...
    Şöyle nefes alacağımız bir haftaya giriyoruz.
    Endeks saatlik barlar güzel güç topladı. Sabah 10da işsizlik verisiyle stop patlatıp yukarı topuklayabilirler.
    Bu hafta geçen haftaya hiç benzemeyecek, gelecek haftanın da bununla hiç alakası olmayacak.
    Dolarcılar üzülmeyin geri gelse de, benim Mayıs sonu hedefim Malatya, arada üstünde bile trade ederim diyorum.
    Malatya derken,
    çeyrek, yarım?
    stop patlatma derken, longları mı patlatıcaklar?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bu resmi masaüstü yaptım.
    iş ile ilgili plan yaparken ve yatırım için karar verirken gözümün önünde hep...
    Mesele ne politika, ne dünya, ne insanlar, ne piyasalar...
    Neden Kuzey Kore önümüzdeki 20-30 yılın laboratuarı görevini yapmış olmasın?
    1960'larda olsaydım Çin Kültür Devriminde Kırmızı kitabı atalarının yüzüne sallayan gençleri,
    1970'lerde askerin tüfeğine çiçek koyan hippileri,
    1980lerde Moskova Pink Floyd Stadyum konserinde The Wall şarkısına katılan yüzbinleri, Berlin Duvarını yıkanları,
    1990larda Clinton-Blair Çiftlerinin Azazil Melek Pozlarını, Kurt Cobai'in ağzına silah soktuğu fotoğrafı,
    2000lerde tabii ki Dünya Ticaret Merkezinin çöküşünü
    2010larda Erdoğan'ın Steve Jobs ve Sarah Palinle paylaştığı Time dergisi kapağını koyardım.

Ne ezoterik zırvalara, ne kehanetlere, ne de nedenselliğe inanmam.
    Geçmişin geleceğe zerre etkisi olduğuna da inanmam.
    Ama geleceğin bugünümüzü etkileyen tek şey olduğunu bilirim.
    Benim gibi düşünmeyenlere sorduğum tek soru vardır; Nehirler yataklarını kaynağından aşağıya mı yoksa masnabından yukarı mı değiştirir?

6.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Malatya derken,
    çeyrek, yarım?
    stop patlatma derken, longları mı patlatıcaklar?
    7,Malatya
    Abim sen en iyisi saat 10dan evvel işlem yapma)))

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Hindistan'da uçak fotoğrafı yayınlanmış.
    Kabin görevlisi kıyafetleri de bu şekilde olabilir.

Uçuş korkusu olanlar bir süre binmeyebilir uçağa, ortam sakinleştirici değil.

Kabin basıncı düşerse ne halt yiyecekler.
    Bize anonsta önce kendinize sonra çocuğa takın diyorlar bu adamlar nasıl maske takacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8. Dow vadeliler yükselişte asya karantinanın azalmasıyla yükselişte bist bu gün tekrar 100 bin üzeri zıplayabilir + Gap
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Sayfa 583/992 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •