Sayfa 530/992 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: Viop - XVIII

1. 18:14:14 de viop endeks piyasa emri neden gerçekleşmez.
    bang bang you shot me down..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sağlık olsun, sıkma canını abi intikamını gün gelir bir gün alırsın
    Paralı adamlar gibi düşünmeye başladım paraya para dememeye basladık.
    Normalde 99.500 geçilmeden (50 ema) tekrar hisse almayacaktım. O yüzden kendime kızıyorum. Dışarıya bakınca stopta yapmak istemedim. Zaten bi garana bide akbanka vurdular şansımıza. İşc alsak iyimiş beklicez mecbur. Bu fiyattan akbank verilir mi dedikçe düşmezse iyi.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

3. ABD ADR ler seans sonuna doğru işlem görüyor.
    Orada GARAN ADR si primli iken BIST de satıldı.
    Bilmediğimiz bir gelişme olabilir.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Ford sattığım fiyata gelmiş, bakkalı okutayım 48 den alırım..

5.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    halk vakıf zıraat duyan gelmıs tebın sattıklarını almaya
    Mb üstünden emeklilik fonlarına elektronik para arzı oluyor muhtemelen.. Bizim maaşlar ile böyle yağmur gibi malı almaya gücü yetmez yoksa fonların..

6. resmen burda sort olanlar mbye karsı poz alıyor....ben dahıl.....100u gecerse daha ssort olmam
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    eregl/krdmd işlemim beklediğim yönde ilerliyor.. "double alpha" işbaşında bugün..
    karlı biçimde bugün tüm pozu kapatabilirdim ancak biraz daha beklemeye karar verdim..3.05 lerden 3.22 ye kadar geldi..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8. Şu dünyada insanın önemli bir ihtiyacı şahit ve daha iyisi bir sırdaş.

Genelde yanlış anlaşılır mıyım veya komik ya da zayıf görünür müyüm diye de herkese her şey söylenemiyor.

Çin'de Apple Siri benzeri uygulama geliştirilmiş ve sürekli iyileştiriliyormuş. "AŞK" isminde bir film vardı, adam telefon ile arkadaşlık kurdu ama sonra telefondaki uygulama sıkıldı ve kendi kafama uygun bir işletim sistemi buldum deyip terk etti.

Bu şekilde uygulamalar yaygınlaşır. Geçen çok eskiden beri görüşmediğim bir akrabam aradı, Siri ile sohbet ediyorum sandım o zaman fark ettim.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 530/992 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •