Sayfa 840/992 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890940 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 6,713 - 6,720 arası.

Konu: Viop - XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by goksen Yazıyı Oku
    itibar puanı veremedim,
    yazdıklarınıza imzamı atarım.
    her geçen gün adım adım demokrasiden uzaklaşıyoruz çok yazık...
    "Adalet mülkün temelidir" sözü ne kadar da anlamlıymış.
    Her şeyin temelinde adalet vardır, onun üzerine sırasıyla demokrasi, bilim, sanat ve sporda ileri gidilebilir.
    Temel'den yoksun olunca geri kalan her şey anlamsızlaşıyor içi boş kavramlara dönüşüyor.
    Tam hatırlamıyorum ülkenin ismini. bir devlet başkanı ülkesinde zulum sonrasında devran değişince yargı önüne çıkar. hakime derki nerede adalet. Hakimde cevap verir bu kanunları siz çıkardınız sizin adaletinizle sizi yargılıyorum.

2. Madem topiğindeyiz , 90larda viiop vob kaldıraç futures vs var mıydı beyler.?

yatırımlarımızı nasıl hedgeliyordunuz onu anlatın?
    YTD

3. BİST aynen farklı bir boyuta girdi mart ortasından beri
    Nerde çel çöp hisse var
    Nerde algı yaratılır denecek hisse var göğe erdirdiler
    Sabuncu ekiz 2 ayda %2500 yaptı
    Uncular koptu
    İlaççılar uçtu
    Alyağ gibi batıklar bile 2 haftada %100 yaptı
    Var sen düşün bunun sonunu

Alıntı Originally Posted by goksen Yazıyı Oku
    Bist'e negatif etkisi olmaz bence, yabancılar satmaya devam ederler Xtüm-X100 hisselerinde de manüplasyonlar (tavanlar tabanlar) devam eder. Pegasus bile %6 yapmış. Uçakları yerde ama kağıtları maşallah

Sözün kısası Bist reel ekomiden kopuk durumda makas ne zaman kapanacak bilinmez...

4. AK Partili Ünal: Kovid sonrası Türkiye'den V modeli sıçrama bekliyorum https://sptnkne.ws/Cx9h

V modelin anlamı nedir diye baktımda. yazılımda şelalenin bir üst versiyonu çıkıyor.

Uçuşa hazır olun..

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
    Hatırlayalım... 14 madde'de kısa özet burada
    detayları isteyenler Büyük Yalanlar kitabını okuyabilirler. Ben de sipariş vereceğim, bugünleri anlamakta katkı verecektir.
    https://onedio.com/haber/hitler-i-pe...nikleri-889199
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
     Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    AK Partili Ünal: Kovid sonrası Türkiye'den V modeli sıçrama bekliyorum https://sptnkne.ws/Cx9h

V modelin anlamı nedir diye baktımda. yazılımda şelalenin bir üst versiyonu çıkıyor.

Uçuşa hazır olun..
    V For Vendetta! Tekrar izlemekte fayda var.
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

7. Merhabalar; Formu ilgiyle takip ediyorum. Alınterini tasarrufa çevirmek isteyen herkese hayırlı bol kazançlar.

Gökyüzünden habersiz uçurtma uçurmuşum.

8.  Alıntı Originally Posted by goksen Yazıyı Oku
    Bist'e negatif etkisi olmaz bence, yabancılar satmaya devam ederler Xtüm-X100 hisselerinde de manüplasyonlar (tavanlar tabanlar) devam eder. Pegasus bile %6 yapmış. Uçakları yerde ama kağıtları maşallah

Sözün kısası Bist reel ekomiden kopuk durumda makas ne zaman kapanacak bilinmez...
    Hisselerinden kağıt uçak yapmışlar, onları uçuruyorlar mı diyorsun.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 840/992 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •