Sayfa 101/914 ÝlkÝlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 801 - 808 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Benim yorumumdan sonra diyorsun ki “ baþkalarýnýn tavsiyesi ile yola çakmayýn” neden, çünkü ben yazýmýn altýna tavsiye deðildir yazmadým.
    Kendi yorumunu istediðin gibi yap ama bana bulaþma. Karþýlýðýný alýrsýn. Cevap falan da yazma artýk. Uzamasýn iþim gücüm var

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

Bir þey daha sana
    O grafik resimlerini paylaþým yaparken , monitörün resmini çekip paylaþým yapma!
    Çünkü kalite düþüyor ve rakamlar okunmuyor!
    Bilgisayarindan ekran görüntüsü al öyle paylaþ!
    Bunudamý ben söyliyeyim size....

SM-J260F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Seni hedef alan ve niyetim olarak tek bir yorumum vardýr oda hisse 33 tl yi gördükten sonra!.
    Onun haricinde asla senin yorumlarýn için aksi bir yorum yapmadým!
    Ama siz önce kendi kalbinize ve niyetinize aynada bir bakýn derim.
    NOKTA!
     Alýntý Originally Posted by Umut0109 Yazýyý Oku
    Benim yorumumdan sonra diyorsun ki “ baþkalarýnýn tavsiyesi ile yola çakmayýn” neden, çünkü ben yazýmýn altýna tavsiye deðildir yazmadým.
    Kendi yorumunu istediðin gibi yap ama bana bulaþma. Karþýlýðýný alýrsýn. Cevap falan da yazma artýk. Uzamasýn iþim gücüm var

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

4. covid19 remote work etf çýkmýþ.. bakýn bakým hangi sektörler var

The four pillars include Cloud Technologies, Cybersecurity, Online Project and Document Management, and Remote Communications.

https://www.direxion.com/product/dir...from-home-etf/

5. covid19 un remote worktan sonra bir baþka olumlu etkisi siber güvenlik sektörüne, cashless , yani covid19 ile artýk bir çok insan digital, online ödeme seçmeye baþladý ve nakiti býraktý bu da yine güvenlik sorunlarý yaratýyor

The topic that is top of mind however is cybersecurity during the pandemic, she said, noting significant increases in cyberattacks

https://www.rtinsights.com/the-futur...etail-banking/
    Son düzenleme : lionnes; 19-07-2020 saat: 15:43.

6.  Alýntý Originally Posted by lionnes Yazýyý Oku
    covid19 un remote worktan sonra bir baþka olumlu etkisi siber güvenlik sektörüne, cashless , yani covid19 ile artýk bir çok insan digital, online ödeme seçmeye baþladý ve nakiti býraktý bu da yine güvenlik sorunlarý yaratýyor

The topic that is top of mind however is cybersecurity during the pandemic, she said, noting significant increases in cyberattacks

https://www.rtinsights.com/the-futur...etail-banking/
    Ýþte bu anlatmak istediðim, online ödeme, alýþveriþ vs..

https://www.turkiyegazetesi.com.tr/t...ji/719052.aspx

Sipariþler eve geldi, siber saldýrýlar arttý

KoçSistem ve Elektronik Ticaret Ýþletmecileri Derneði (ETÝD) tarafýndan hazýrlanan "Covid 19 Döneminde ve Yeni Normale Geçiþte e-Ticaret Sektöründe Siber Güvenliðin Önemi" konulu rapora göre salgýnýn baþladýðý þubat ayýndan itibaren siber saldýrýlarda yüzde 40'lara varan oranda artýþ kaydedildi. Buna karþýn online kanallara yönelik saldýrýlarýn iki katýna çýktýðý gözlemlendi.
    Son düzenleme : lionnes; 19-07-2020 saat: 17:27.

Sayýn lionnes tekrardan teþekkürler

8.  Alýntý Originally Posted by kafkas26 Yazýyý Oku
    Sayýn lionnes tekrardan teþekkürler

rica ederim

Sayfa 101/914 ÝlkÝlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •