Sayfa 166/914 ÝlkÝlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 1,321 - 1,328 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Tek sýkýntý, son zamanlarda neden ýsrarla þirket reklamý yapýyor. Özellikle bugünkü yayýnda resmen pazarlama yaptý, çok güzel bir resim çizdi. Siz buna reklam da diyebilirsiniz.

Yatýrým tavsiyesi deðildir

2. bu açýklamalardan sonra en geç 1 sene içinde krontta yabancý ortak bekliyorum

3. Hasýlatýn düþüþü ile ilgili soruya, herhangi bir satýþ kaybýmýz yok, bunlarý 3. ve 4. çeyrekte yerine getireceðimize "eminim" dedi
    Geçen senenin üzerinde bir hasýlatýn olmasýna "kesin" dedi
    Üzerinde çalýþtýðýmýz projelerin sonuca dönüþmesi ihtimallerini görüyoruz, "çok yüksek" dedi

Yatýrým tavsiyesi deðildir.

4. -cek, -cak ayný sakýzý çiðniyoruz abi yýllardýr. Lütfi bey genel kurullarda verdiði gazý bu ara programlarla veriyor. Potansiyel var eyvallah da, kurbaðanýn gözü patlamak üzere..

Niyetim moral bozmak deðil arkadaþlar. Uzun zamandýr da yazmýyordum. Gerçek anlamda sýkýldým, icraat görmek istiyorum artýk.. Yýlsonunda göreceðiz bakalým. Konuþma arasýnda ABD'de yeniden yapýlanýyoruz, büyüyoruz, ikinci atýlýmý gerçekleþtireceðiz filan dedi. Binaya tanýtýma gömecekler gene galiba. Ciroya göre en yüksek arge harcamasýnýn bir karþýlýðý olsun artýk.

Elindeki ürünler güzel, gidip dünya devlerinden birine ortak olsa keþke..

Selamlar Sn.Usta

5. kron website yenilenmiþ ,isteyen incelebeilir.. 150 müþteri gözüküyor þu an

6. Secure Cloud Wi-Fi

yeni ürün galiba

7. "Dünya çapýnda pek çok finans kuruluþu eriþim güvenliði konusunda Kron’u tercih ediyor. Tüm dünyada olduðu gibi Türkiye’de de finans sektörü gündeminin birinci önceliði haline gelen dijitalleþme, bankacýlýk ve finans alanýnda veriyi etkin bir þekilde kullanmayý zorunlu hale getiriyor. Artan verinin GDPR, KVKK gibi regülasyonlar doðrultusunda korunmasý ve muhafaza edilmesinin de bir o kadar önemli hale geldiði günümüzde, özellikle de finans sektörünü hedef alan siber tehditler giderek artmakta. Kron’un yetkili hesap eriþim güvenliði (Privileged Access Management - PAM) alanýnda geliþtirdiði ve dünyanýn ilk 10 PAM çözümü arasýnda bulunan Single Connect, geliþmiþ ürün ailesi ile finans sektöründeki kuruluþlarýn siber tehditler karþýsýnda uçtan uca güvenlik saðlamasýna olanak tanýyor."

https://www.kron.com.tr/finans

8. Guzel olmus yeni site.Ýs ortaklari vs. inceleyecek bir suru firma.Tam benim isim

Ytd

ASUS_X00QD cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

Sayfa 166/914 ÝlkÝlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •