Sayfa 230/914 ÝlkÝlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 1,833 - 1,840 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. kimseyide hafife almamasý gerektiðini anladýysa iyi anlamadýysa yine kendi bilir aðýrlýk çöktükçe üstüne ben ne yaptým der yok öyle milletin sinirleri ile oynamak bas aþaðý kýytýrýk spek.

2.  Alýntý Originally Posted by tabu Yazýyý Oku
    konu benim ile alakalý ise kýzan ben deðilim odur emin olabilirsiniz onu kýzdýrýp belki mal toplamak istiyorumdur uygun maliyetli buralarda bekletsin o hatta aþaðýlara bassýn isterse keyfi bilir o tahtata neler yaþadýðýný iyi biliyor benim aldýðým her lot topraða gömülüyor fiyat isterse kimsenin aklýna gelmeyecek seviyeye gelsin ben tarih hedefli alýyorum hisselerimi satmam bunuda bilsin kendi faydasýna olur.
    Size demedim Hocam Sn. Lionnes kýzmýþtý da tahtacýya.

Bakalým karanlýk odadan ne çýkacak.

3.  Alýntý Originally Posted by cash_is_king Yazýyý Oku

sorun yok bazý tahtalara girerken çoklu strateji yapýlmak zorundadýr 1 birim fiyat ile bir hisse alýrsanýz sepetiniz 5 e bölük ise diðer birimler 1den 3 e gitti ve bu 1 den 1,2 ye gitti ise sadece buradan beklentinde var ise yüklenirsin maliyet artýrarak spek efendilerle savaþmakta ayrý bir sanat dalýdýr bir çok tahta da da beceriksiz spekler vardýr 3 e beþe bakar çocuk gibi mahalle bakkalý gibi herþeye tamah edercesine sonra baþýna iþ alýr.

4. onun asýl niyetini biliyorum yazdýðý lotlarla yapmaya çalýþtýðý þeyde onu hedefine götürmeyecek o bunu anlamakta zorlanýyor kendisine düþmanlýðým yktur ama böyle giderse kendisi beni düþman bilecektir buna da gerek kalmaz umarým.

5.  Alýntý Originally Posted by cash_is_king Yazýyý Oku

her gün kýzmaya devam

6. HAFTANIN SONU..

7. Merill'e bak, akþam akþam gelip KRONT alýyor.

Hayrolsun inþallah.

8. beni umursama spek bey kapanýþa saniyeler kala 50 k alýþa lot yazýpta ters algý yapmana da gerek yok hepsine karþý þerbetliyim o lotlarý verseler keþke diye gerçekten istiyorsun ama sanki son saniyede yazarak aslýnda almak istemiyorum onun için kimsenin yazmaya fýrsatý olmasýn diye son saniye yazýyorum algýsý yapma boþ bunlar þurda yazýyorum iþim gücüm yokmuþ gibi benimkiside boþ iþ neyse umursama sen beni ama tamahkar olmak bazen çok daha büyük þeyleri kaçýrmana sebep olur.

Sayfa 230/914 ÝlkÝlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •