Sayfa 717/914 ÝlkÝlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 5,729 - 5,736 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Yýllardýr burada yazýlar yazarým ...

Endeks için 2 sene önce ne dediysem bir bir gerçekleþti..

Dolar için ne dediysem bir bir gerçekleþti

Kontrolmatik dahi diðer baþka hisseler için ne dediysem gerçekleþti, gerçekleþyor..

Bi bu aqudðum HIRZILARINI bilemedim .

Adý üstünde HIRSIZ olduklarý için finansal hesap kitap tutmuyor bunlarda.Çünkü bunlarýn HIRSIZLIK kanlarýna iþlemiþ.

NOT: Yazdýklarým bilgi amaçlýdýr..Yatýrým tavsiyesi asla deðildir. Herkes kendi kararýný kendisi versin.

2. https://www.google.com/search?q=thya...hrome&ie=UTF-8

THYO grafiði..

2021 yýlýndan beri yani yüksek enfalsyonun ve dolarýn fýrlamasýndan beri THYOda yaþanan yüzliþ 20 kata yaklaþtý...

yav bildfðimiz Türk Hava yolllarý ... SASA Hekts tan bahsetmiyorum ...Yýllarýn THYO hissesi bu grafik

NOT: Yazdýklarým bilgi amaçlýdýr..Yatýrým tavsiyesi asla deðildir. Herkes kendi kararýný kendisi versin.

3. Babanýzýn malý mý lan bu þirket?

HEr sene soygun , küçük yatýrýmcýyý istediðiniz gibi soydunuz , çaldýnýz paralarý.

Her sene hýzlýca 3 kat çýkartýp, aniden 3 kat indirip soygunlar yaptýnýz. Ve bu ayný soygun taktiðini senelerdir ayný þekilde sürdüyoryosunuz. Önce hýzlýca çýkarýp ,yatýrýmcý çekiyorusnuz , sonra aniden hýzlýca 3 kat düþürüyorsunuz..

lan adiler... hep a ayný HIRSIZLIK taktiði...

Elbet bi gün gelir, birileri gelir size terse yatýrýr.

HIRSIZLAR.

4.  Alýntý Originally Posted by lionnes1 Yazýyý Oku
    Bist 100 endeksini faiz artýþý beklentisi sebebiyle satýyorlar ..

Lan ne adamsýnýz, yýlýn baþýndan beri enflasyon en az yüzde 50 , önümzdeki 6 aylýk enflasyonunun yine en az yüzde 30 belki de yüzde 50 bile olma olasýlýðýnýn olduðu bu zamanlarda, Koskoca bist 100 kurumsal þirketleri hisselerinin daha fazla düþmelerine izin verirler mi? Hem bi sürü yatýrýmlar yaptýlar , yapýyorlar.. Koç, Sasa, sahol THyo , Þiþeceam , Froto, Tofas , Hekts vs vs

Holdingler, Koþ sabancý þirketleri , hepsi geri alým yaparlarlar.. Enayi mi lan onlar size ucuzdan hisselerini mi verecekler bu yüksek enflasyonist ortamda hem de bu kadar yatýrým yaparlarken bu þirketler ? Size diyorum gerizakalý Bist 100 un Spek Beyleri..

Perþembeden sonra bist 100 de faiz artýþýndan sonra veya bi gün öncesi ,Bist 100de kýsa vadede eski tl bazlý zirvenin geçilmesini ve ufak bi ralli bekliyorum.

NOT: Yazdýklarým bilgi amaçlýdýr..Yatýrým tavsiyesi asla deðildir. Herkes kendi kararýný kendisi versin
    Bist 100 için beklentim yýl sonuna kadar minimum 8000 binler... ( 2021 yýlýnda endeks 1300 lerdeydi.. )

Yýl sonunda beklentim asgari ücretin minimum 15 bintl olmasý .. (2021 yýlýnda asgari ücret 2800 liraydý . )

Bunun dýþýnda zaten her þeyin fiyatý en az 5 kat arttý , bazý mal ürünler ise 10 kat arttý 2021 yýlýndan beri... Ýþte tüm bu artýþlara ilaveten , yýl sonuna kadar yüksek enflasyon sebebiyle hey þeyin minimum yüzde 40 daha zamlanmasýný bekliyorum.

Bu hissedeki HIRSIZLAR ise yýllardýr çalmaya doyamadýklarý gibi , yine çalmaya devam edebilirler, Çünkü bunlar AHLAKSIZ HIRSIZLAR

NOT: Yazdýklarým bilgi amaçlýdýr..Yatýrým tavsiyesi asla deðildir. Herkes kendi kararýný kendisi versin
    Son düzenleme : lionnes1; 03-07-2023 saat: 18:25.

5. 2Ç ler bitti. Bilançolarý bekleyeceðiz. Bilanço gelsinde bir bakalým deðerlendirelim.

Kront için söylenecek söz yok. Süründürmeye devam edecektir bir süre daha.Yatýrýmcýna ebesinin hörekesini tersten gösterdi... Þimdi toparlanacakta bizde göreceðiz bakalým.

Bir hisse %70 nasýl düþer arkadaþ.... Þirketi batýrmanýz lazýmdý onun için uðraþtýlar demekki....
    Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

6. Evet 2 çyrek bilançolar ler bitti bu HIRSIZLAR yerinde hala çalmaya devam ediyorlar..

1 sene sonra veya 2 sene sonrasý sonraki bilançoyu vs fiyatlamasý yapamazlar çünkü bunlar HIRSIZ.

ama mesela, brüt kar marj olarak Krontun 3te birine sahip olan.. SASA Hekts Kontr POLTK 100 FK 200 F/K ile 2 sene , 3 sene , 4 sene veya 5 sene sonrasýnýn fiyatlar ordaki Spek Beyler.

SASA Hekts Kontr POLTK spek Beyleri , küçük yatýrýmcý, müçük yatýrýmcý dinlemiyor yýllardýr ... belkide binlerce küçük yatýrýmcýlarý var KONTR HEKTS VE SASA Spek Bey lerin ama tassþsaklarý da var , saðlam tassþþaklýlar bu spek Beyler.

7. Ortalýk karýþýk...

40lardan alan kurumsallar 20 liradan almýyor mesela bende buna þaþýyorum...

+0,37 artýdayýz. Hadi iyiyiz

Kasýmda göreceðiz bakalým .....
    Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

8. 40'lý maliyet mi kaldý bu yüksek enfasyonda.. ??

6 ay önceki 40 lar oldu minimum yüzde 50 koy ..

yýl sonuna kadar ise, 40 lý maliyetler 80 li maliyetler olacak yüksek enflasyon nedeniyle.

Sayfa 717/914 ÝlkÝlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •