Sayfa 759/914 ÝlkÝlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 6,065 - 6,072 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alýntý Originally Posted by ysf49 Yazýyý Oku
    Degerli arkadaþlarým bugün itibariyle son kalan 30 bin tl lik kront hissesini sattým.yaklaþýk 3 yýldir buradaydým.her gunü her aný beraber yaþadýk.kirdiklarimiz oldu bizi kiranlar oldu.ama hepsi mazi oldu.Gider ayak sn lionnes1 kardeþime þunlari gözlemledigimi söyleyebilirim.borsa ve ekonomi konusunda gercekten çok bilgilisin.bir iki yil once bist 1500 iken 5000 olacak dediginde herkes gülmuþtü haklý çýktýn enflasyon konusunda muthiþ fikirler ortaya koydun hepsi oldu dolar içinde dediklerin çýktý gercekten tebrik ederim.böylesine bilgili bir kiþinin kront hakkýnda yanýlmasý ise cok ilginç.Kýzma ama seni bu tahtacýnin spegi bile zannedenler olmustur.ama sen iyi bir insansin o mümkün degil.Bana göre spek ve lüfti sana acayip derece kýziyorlar sen onlara karsü direnen birisi olarak sana gýcýk kapýyorlar.nedeni ise 27 tl den 79 .8 tl ye gittiginde nerdeyse hiç bu forumda yazmamýþsin yine 33 tl den 138 tl ye gittiginde yine yazmamýþýn belki tesadüf dür dedim ama þu son iki gün 25 tl den 30 tl ye gitmesindede yazmamýþýn.Lionnes kardeþim sen gercekten bilgili ve iyi bir insansýn senin kazanmaný ve bu dolandýricýlari mafetmeni çok isterim.Cünkü her türlü hýrsýzlýk dolandýrýcilik var bunlarda.twetrda da amon olarak bunlarýn alayýný hallediyorsun ancak maddi ve þirket gucü bunlarda yasalarda spk da bunlardan yana.Yaþ olarak senden büyük olarak kendini yýpratma uzun vadeci oldugunu söyluyorsun foruma ayda bir bak saðlýk her þeyden önemli.birak pisliklerinde bogulsunlar.istedigi. fiyata gelincede kafalarýna çak.Bu hisse beni 3 yýlda 10 yaþ yaþlandirdý.Ýnsaallah sn lionnes bu hisseden sen ve tüm ky kardeþlerim çook kazanýrsýnýz.Allah cc. emanet olunuz.ytd
    Bu güzel cümleleriniz için çok saðolun sayýn ysf49.

Sizin gibi doðal dürüst birisini tanýdýðýma ayrýca ben de çok mutlu oldum bu forum sayesinde.

Umarým bundan sonraki yatýrýmlarýnýzda kat kat çok fazla kazanýrsýnýz.

Sayýn ysf49, saðlýk konusunda söyledikleriniz ile ilgili olarak çok haklýsýnýz zaten ben de pek umursamýyorum bu hýrsýzlarýn yaptýðý hareketleri artýk, çünkü hedefime gelmeden satmayacaðýmý zaten defalarca kez yazdým . Artýk sadece zaman geçsin diye buralara bi þeyler yazýyorum, karalýyorum bi þeyler kendimce .

Tekrar temennim þudur inþallah siz bundan sonraki yatýrýmlarýnýzda inþallah çok çok kazanýrsýnýz.

Tekrar saðolun . Ýyi akþamlar dilerim .

2.  Alýntý Originally Posted by lionnes1 Yazýyý Oku
    Brüt kar marjý yüzde 40 olan

yýllýýk pazarlama masrafý ; 16 milyon tl olan ,

yýllýk arge masarafý 7 milyon tl olan ,

yýllýk cirosu 500 milyon tl, arge ve pazarlama toplamý = 25 milyon tl.

yýllýk arge ve pazarlamanýn , yýllýk ciroya oraný yüzde 5 .

https://i.hizliresim.com/7h1dpno.PNG

SDTTR SDT TR UZAY VE UZAY SAVUNMA TEKOLOJÝLERÝ DENEN HÝSSE

F/S; 20 F/K SI ÝSE 50 lerde fiyatlanýyor.

NOT: Yazdýklarým bilgi amaçlýdýr..Yatýrým tavsiyesi asla deðildir. Herkes kendi kararýný kendisi versin

SDTRR denen hisse ..

anlýk

F/S; 34

F/K SI ÝSE 80 lerle fiyatlanýyor.

NOT: Yazdýklarým bilgi amaçlýdýr..Yatýrým tavsiyesi asla deðildir. Herkes kendi kararýný kendisi versin

3. bu hissedeki hýrsýzlarýn ise dün ve bugün yaptýðý soygunun büyüklüðü toplam yüzde 30 yaklaþtý marj olarak . Yazýklar olsun.

4.  Alýntý Originally Posted by lionnes1 Yazýyý Oku
    Yýllýk 6 milyon pazarlama masrafý yapan ve arge yatýrýmý yapmayan , Papya tuvalet kaðýdý pardo pardon. papil hissesi 600 milyon piyasa deðerini geçmiþ . F/S 13 le fiyatlýnyor, F/K ise düþük çünkü yatýrým faaliyetlerinden kar yapmýþ.. diðer faaliyelerinden yüksek kar yaptýðý için F/K düþük çýkýyor.

Papya F/S , pardon pardon, papil F/S : https://www.hizliresim.com/fb0uxfu

https://i.hizliresim.com/iue1mvy.PNG

papya tuvalet kaðýdý , pardon papil hissesi , F/S ;18 olmuþ

5.  Alýntý Originally Posted by lionnes1 Yazýyý Oku
    Halka arz izahnamesi incelediðim ve sabýrsýzlýkla beklediðim 2 tane Sasa Hekts potansiyelli þirket var..

Biri Tarkým Bitki Koruma ( 2 kurumsal ortaðý var, Tarým Kredi Kooperatifleri ve Gübre Fabrikalarý )

https://www.tarkimbk.com.tr/

Diðeri ise Ferbis Tarým Ticaret.. ( hekts ýn bir iþtiraki bu þirket )

https://ferbis.com.tr/

Bu 2 þirkettin finansallarýný iyice inceledim ve Sasa ve Hekts potansiyel gördüm . Öyle de kolay kolay Sasa hekts potansiyeli demem her hisseye ben, ona göre Spek Bey. Sen de gir bu þirketlerin halka arzýna , buralarda sürünme artýk.

Ha halka arz olmalarýný bekleyemiyorsanýz da illa þu an borsada iþlem gören potansiyelli , ucuz bis100 þirketleri istiyorsanýz 2 hisse var büyük potansiyelli ve ucuz olan bana göre.

Biri SÝSE diðeri SAHOL.

HIRSIZLAR, paraya doymak nedir bilmiyorsunuz , yýllardýr HIRSIZLIK yaptýnýz.. ama

Size asýl çok daha büyük paralarý kazanabileceðiniz 2 hisse söyledim biri Ferbis Tarým Ticaret diðeri Tarkým Bitki Koruma.

Halka arz olunca bu 2 hisse , gidin orda uzun vade bekleyin devasa paralar kazanacaksýnýz ...

bu hissenin yakasýný býrakýn artýk HIRSIZLAR.

NOT: Yazdýklarým bilgi amaçlýdýr..Yatýrým tavsiyesi asla deðildir. Herkes kendi kararýný kendisi versin.
    5 haziranda yazmýþtým bu yazýyý..

Spek Bey hadi bana bi iyilik yapta en azýndan bu 2 yeni halka arz olacak þirketleri kaçýrmayayým.. malum senin hissen yüzden yýllardýr onlarca fýrsat maliyeti hisseleri kaçýrdým..

Daha önce dediðim gibi ..

benim yeni sasa hekts kontolmatik adayým , daha halk arz olmadý .

Birisi FERBÝS , diðeri TARKÝM.

Þu an hala SPK nýn halk arz onayýndalar bu 2 hisse.

NOT: Yazdýklarým bilgi amaçlýdýr..Yatýrým tavsiyesi asla deðildir. Herkes kendi kararýný kendisi versin.

6. ulan herfiler yine devre kesti..

bu hisseden ne zaman yüzümüz gülecek Spek Bey?

biz mezara girince mi?
    Son düzenleme : lionnes1; 08-08-2023 saat: 12:21.

7. Borssa istanbul geri alým endeksi oluþturlacak. bu endekse geri alým yapan þirketler eklenecek..

https://www.haberturk.com/borsada-ge...612564-ekonomi

Borsa istanbul yönetimine benden bir tavsiye..

Devre kesen hisseleri içeren endeks te oluþturun. Bu hisse birinciliðe oynar devre kesici konusunda.

8. Dolar neredeyse bir aydýr baskýlnýyor..

Temmuzda enflasyon çift hane gelmiþti , Aðustos enflasyonu da çift hane bekliyorum.

27 lira olan dolara sadece yüzde 10 eklesek bile 30 lira eder.

Dolarýn þu an , enflasyon hesabýyla minimum 30-35 lira olmasý gerekir. Daha önce dediðim gibi , yerel seçimlerden hemen sonra dolar minimum 40 lira olacak, bana göre, benim hesabýma göre.

beklentim dolarýn seçimlerden sonra 40 lira ile 50 lira arasýna geleceði.

yani 8 ay içinde 40 lira ile 50 lira arasýnda bir yerde olmasýný bekliyorum dolarýn .

Enflasyon ortada. hesap kitap ortada.

Sayfa 759/914 ÝlkÝlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •