Sayfa 863/914 ÝlkÝlk ... 363763813853861862863864865873913 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 6,897 - 6,904 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Twitterdan paylaþýmlarýma devam ediyorum haftasonu dahil..daha önce dediði gibi gece gündüz demeden , hafta içi haftasonu demeden , sürekli paylaþacaðým kront için yaptýðým temel analizleri.

Ýsteyenler beni takip edebilir sayfam þu :https://twitter.com/TemelTeknikBist

2. Bu izahname nedir ne deðildir bakalým... Bu izahname bedelli sermaye artýþý için þirketin gerekli geçmiþ ve günümüze bakýþ tüm finansal bilgilerini ortaya koyduklarý ; gelecek paralarýn nasýl kullanýlacaðý hakkýnda bilgiler veriyor. Ayrýca faaliyet raporunda benim görmediðim bilgileride içeriyor. Bu nedenle önemli. Ayrýca bazý bilgilerede ulaþacaðýz.
    Ýzahnameyi Kap üzerinden aldýðým için kopyala yapýþtýr yapamayacaðýz. Bu nedenle bol resimli olabilir. Bazý yerleri hiç okunmuyor.
    Ayný izahnameyi https://kron.com.tr/ozel-durum-aciklamalari buradanda bulabilirsiniz.
    Neyse geçelim.

Burda iki konu var. Birincisi kaç lira bedelli parasý geleceði. Ýzahnamede de yer aldýðýna göre pay baþýna 0,0192 Tl kadar maliyet oluþtuðundan Toplam þirkete para giriþi 41.982.181,7 TL girecek. Bu parada aþaðýdaki þekilde kullanýlacak. Bunlarýnda nasýl kullanýlacaðý açýklamalý yazýlmýþ.

Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

3. Arge ürünlerinin Geliþtirilmesi ; Hali hazýrdaa bulunan ürünlerin Bulut üzerinden sunulmasý ve yapay zekanýn ürünlerde daha çok kullanýlmasý için ürünlerin geliþtirlme süreçlerine dahil edilmesi.

Küresel Kanla Yapýmýzý güçlendirecek yatýrýmlar. ; Türkiye Kuzey amerika ; uzak doðu asya , körfez ülkeleri ve arabistan, afrika ülkelerinde satýþ pazarlamaya hýz verilmesi ve yeni ofisler açýlmasý.

Ýþletme sermayesi ; kredi bulmanýn zorlaþtýðý þu zamanlarda sermaye oalrak kullanmak.

Bunlar çok ama çok mantýklý açýklamalar. Tabi bunu bizimde görmemiz laým. 2 tane satýþ Müdür alýndý ; alanlarýnda gayet basarýlardýr biþi demiyoruz ama bunun bir karþýlýðýnýn olduðunu bize göstermeleri lazým.

1-2 Ýþ haberi atýn ki anlayalým birþeyler deðiþiyor. Ýþ alýyoruz falan fýstýk diyelim. Bir güven tazeleyelim. Mal gibi bekliyoruz , neymiþ þirket ketummuþ.... Biz niye bekleyelim ki bunlarý bilmek bizim hakkýmýz.

Her yatýrýmcý 3-5 para yatýrdý bu þirkete bedellide ; herkesin hakký var bunu bilmeye...

Satýþ sisteminde þu þekilde bir deðiþiklik var. Bencede çok olumlu gözüküyor. Bu model ile geleceðe yönelik biraz daha mantýklý strateji güdülebilir. Tabana daha çok yayýlabilir bir model..

YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

4. 110. Sayfadan sonrasýnda 163-165 sayfalar hariç gerisi , tüzük,sermaye,sözleþmeler, pay alým satým yönetmelik vs. Okumak isteyen varsa okuyabilir.

Ýlk sayfalara doðru ilerlerken Þunu görüyoruz. Þirkette çalýþan personeller ve ofisler.

Keza yöenetim ile alakalý ücretler ödemeler

5. Önemli noktalardan böyle resimler alarak okumanýzý istiyorumki gelecek için aklýnýzda birþeyler oluþsun..

6. ÞÝmdi bundan sonrasý kafa karýþýklýðý olmamasý için, yok borçluluk oraný yok kar artýþý yok soðanlý soðansýz mevzusunu geçiyorum. Temelden gördüðüm ince detaylarý aktarmayý düþünüyorum.

7. Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.

8. Birçok bilanço kalemi açýklanmýþ. Þu an için bence yatýrýmcý için gereksiz. Yukardakiler farklýlýðý þirketin satýþ stratejisi hakkýnda geçmiþe bakýp gelecek öngörüsü yapalým diye.

Bundan sonrasý biraz daha genel kültür yapacaðýz.

GArtner; Omdia ve kuppingercole analiz firmalarýnýn raporlarýndan söz edilmiþ. Bize pipi kadar katkýsý olduðunu düþünmüyorum.

Son düzenleme : Yýldýz Tozu; 04-11-2023 saat: 13:34.

Sayfa 863/914 ÝlkÝlk ... 363763813853861862863864865873913 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •