Sayfa 515/914 ÝlkÝlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 4,113 - 4,120 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alýntý Originally Posted by Umut0109 Yazýyý Oku
    Benim oyum belli. Sizin samimiyetinize inanmýyorum. Bir öyle bir böyle.
    Sayýn Usta geçende yazmýþtýnýz Lütfü bey neden Netaþa %10 hisse verdi diye; katýldýðým genel kurul toplantýsýnda bu soruya bizzat kendisi cevap verdi. Ýlk kuruluþ aþamasýnda piyasada tutunabilmek, iþ yapabilmek adýna böyle birþey yapmýþlar. Zamanla yanlýþý anlamýþlar demek ki. Saygýlarýmla

Yazdýklarým ve çizdiklerim asla ve asl yatýrým tavsiyesi olamaz....
    Tesekkurler sayin Umut. Benimki tamamen senaryoydu zaten. Ama yine de ayricalikli hisse satiyorsun, B grubu hisselerinden de yuzde 10 satabilirlerdi.

2.  Alýntý Originally Posted by Usta Yazýyý Oku
    Sana kimse yazma demiyor, baslikla ilgili ise yaz. Ya da iliskisi kurulmus sekilde. Kurallari koymus forum sahipleri zaten. Sikayet et, yaziyi kaldirt, o kadar yaziyorsun ki yetisemiyoruz. Cogu kisiyi birak, belki kendi bile kural disi yazisinin kaldirildiginin farkina varamiyor o yuzden.
    sayýn Usta yine seninle barýþtýk ..

Ama ben yazmak istemiyorum artýk bu sayfada.

Böylece vedayý seninle etmiþ olayým .Hakkýný helal et. bir daha yazmayacaðým . Kal saðlýcakla.

3.  Alýntý Originally Posted by lionnes Yazýyý Oku
    sayýn Usta yine seninle barýþtýk ..

Ama ben yazmak istemiyorum artýk bu sayfada.

Böylece vedayý seninle etmiþ olayým .Hakkýný helal et. bir daha yazmayacaðým . Kal saðlýcakla.
    Helal olsun.

Ama vazgecersen kapimiz sana her zaman acik, biliyorsun.

Yolun acik olsun. Insallah cok fazla kazanirsin.

4.  Alýntý Originally Posted by Usta Yazýyý Oku
    Helal olsun.

Ama vazgecersen kapimiz sana her zaman acik, biliyorsun.

Yolun acik olsun. Insallah cok fazla kazanirsin.
    Bir daha vazgeçeceðimi sanmýyorum.

Temennileriniz ve düþünceleriniz için, saðolun Sayýn Usta.

Kalýn saðlýcakla.

5. Yarýn Ýçin alt sýnýr 38,50, üst sýnýr yani direnç olarak 40,40 ve 41,40 izlenmeli. 41,40 üzeri kapanýþ güzel olur. 38,50 altý kapanýþ (saatlik) bozar. Ve 36,30 gündeme gelir.

Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

6. Sn Usta gibi naif bir insani bile karþýsýna alabildi birde o mu ben mi diye sordu Neyse yolu açýk olsun. Zaten cok surmez 3-5 vakte gelir Arada bende tercihimi söylüyum boyle bir hakkimiz yok tabi ama Sn lionnesin yazmamasini tercih ederim. Suraya Sn Usta temel, Sn Umut teknik gorunumlerle arada bir yorum yapsa tadindan yenmez herkes bir fikir sahibi olur baþka söze gerek kalmaz.

7. KRONT - Kron Telekomünikasyon

Alýntý Originally Posted by bidbas Yazýyý Oku
    Sn Usta gibi naif bir insani bile karþýsýna alabildi birde o mu ben mi diye sordu Neyse yolu açýk olsun. Zaten cok surmez 3-5 vakte gelir Arada bende tercihimi söylüyum boyle bir hakkimiz yok tabi ama Sn lionnesin yazmamasini tercih ederim. Suraya Sn Usta temel, Sn Umut teknik gorunumlerle arada bir yorum yapsa tadindan yenmez herkes bir fikir sahibi olur baþka söze gerek kalmaz.
    Sayýn bidbas, uçacak kaçacak demediðimiz için raðbet görmüyor. Genelde bu tür söylemler tercih ediliyor. Ben böyle bir sorumluluða giremem. Sadece görebildiklerimi bildiðim kadar paylaþýyorum. Sayýn usta da bilgileri ve þahsi düþüncelerini paylaþýyor. Kimsenin söylediði illaki doðru ve olacak diye birþey yok. Herkes fikrini paylaþsýn. Farklý bakýþ açýsýndan grafikler de bekleriz. Saygýlarýmla

Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

Sayfa 515/914 ÝlkÝlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •