Sayfa 758/914 ÝlkÝlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 6,057 - 6,064 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alýntý Originally Posted by lionnes1 Yazýyý Oku
    Yine haklý çýktým . Bist 100 endeksi 7 bin puan oldu neredeyse. 2021 yýlýnda bist100 endeksi 1300 puandaydý. 5,5 kat ( beþ buçuk kat ) yükseldi bist100 endeksi.

Yýllardýr tek tahmin edemediðim ve bilemediðim bu hisse oldu. Çünkü yýllardýr bu hissede soygun ve HIRSIZLIK düzeni kurulmuþ . Temel analiz iþlemiyor bu hissede. Bu hisse dýþýnda her þeyi bildim ve söylediklerimin hepsi doðru çýktý.

2024 yýlýnda bist 100 endeksinin 12 bin puana ,

2025 yýlýnd ise 25 bin puana yükselmesini bekliyorum.

Yani 25 bin puan oldðundan endeks 2021 yýlýna göre ;

25 bin puan bölü 1300 puan =19,23 kat yükselmiþ olacak, 2025-2021 yýllarý arasý.

NOT: Yazdýklarým bilgi amaçlýdýr..Yatýrým tavsiyesi asla deðildir. Herkes kendi kararýný kendisi versin
    bist 100 endeksi ralliye , rekorlar kýrmaya devam ediyor anlýk 7350 puan ..

bide yazýyla yazayým ...

yedi bin üçyüzelli puan oldu bist 100 endeksi.

NOT: Yazdýklarým bilgi amaçlýdýr..Yatýrým tavsiyesi asla deðildir. Herkes kendi kararýný kendisi versin

2. Bist100 endeksinin , 12 bin puana ve 25 bin puana ralli yapacak olmasýnýn gerekçeleri=

devam eden yüksek enllasyon +

dolar bazlý ralli ( merkez bankasý atamalarý ve piyasada yeniden oluþan güven) +

dolarýn 40 lira olma ihtimalinin bana göre yüzde 90 olmasý ve bu vade 2024 yýlýnýn ortasýna kadar dolarý 40 lira olarak görüyorum( yüksek enflasyon sebebiyle)

3. KAPANIÞI HATANIN...

4. Bana kýzmayýn ama...

KRONT her zaman düþtüðü yerden kalkar...
    Benim için güvenli limandýr...

Þu an eski fiyatla 92,, lerdeyiz...

5. tavandan direk eksi 2 yaptýlar . Yüzde 12 çaktýlar hýrsýzlar #KRONT ve devre kesti

adamlar alýþmýþ HIRSIZLIÐA #kront hýrsýzlýk yapmadan duramaz bunlar.

soygun yapýyorlar soygun yýllardýr #kront

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1181404

https://twitter.com/amonslayer00/sta...91494598995968

Son düzenleme : lionnes1; 07-08-2023 saat: 14:25.

6. en az 10 sene daha beklerim ben .

Ne yaparsanýz yapýn yaptýðým yatýrýmýn karþýlýðýný almadan ana hisselerimi satmayacaðým ve çýkmayacaðým bu hisseden.

10 sene bilee beklerim .

7. Kufur etmeyeceðim .

Çünkü kufur edersem bi sayfa dolusu küfür yazarým buraya.

Diyeceðim þu sadece.. YAZIKLAR OLSUN

Degerli arkadaþlarým bugün itibariyle son kalan 30 bin tl lik kront hissesini sattým.yaklaþýk 3 yýldir buradaydým.her gunü her aný beraber yaþadýk.kirdiklarimiz oldu bizi kiranlar oldu.ama hepsi mazi oldu.Gider ayak sn lionnes1 kardeþime þunlari gözlemledigimi söyleyebilirim.borsa ve ekonomi konusunda gercekten çok bilgilisin.bir iki yil once bist 1500 iken 5000 olacak dediginde herkes gülmuþtü haklý çýktýn enflasyon konusunda muthiþ fikirler ortaya koydun hepsi oldu dolar içinde dediklerin çýktý gercekten tebrik ederim.böylesine bilgili bir kiþinin kront hakkýnda yanýlmasý ise cok ilginç.Kýzma ama seni bu tahtacýnin spegi bile zannedenler olmustur.ama sen iyi bir insansin o mümkün degil.Bana göre spek ve lüfti sana acayip derece kýziyorlar sen onlara karsü direnen birisi olarak sana gýcýk kapýyorlar.nedeni ise 27 tl den 79 .8 tl ye gittiginde nerdeyse hiç bu forumda yazmamýþsin yine 33 tl den 138 tl ye gittiginde yine yazmamýþýn belki tesadüf dür dedim ama þu son iki gün 25 tl den 30 tl ye gitmesindede yazmamýþýn.Lionnes kardeþim sen gercekten bilgili ve iyi bir insansýn senin kazanmaný ve bu dolandýricýlari mafetmeni çok isterim.Cünkü her türlü hýrsýzlýk dolandýrýcilik var bunlarda.twetrda da amon olarak bunlarýn alayýný hallediyorsun ancak maddi ve þirket gucü bunlarda yasalarda spk da bunlardan yana.Yaþ olarak senden büyük olarak kendini yýpratma uzun vadeci oldugunu söyluyorsun foruma ayda bir bak saðlýk her þeyden önemli.birak pisliklerinde bogulsunlar.istedigi. fiyata gelincede kafalarýna çak.Bu hisse beni 3 yýlda 10 yaþ yaþlandirdý.Ýnsaallah sn lionnes bu hisseden sen ve tüm ky kardeþlerim çook kazanýrsýnýz.Allah cc. emanet olunuz.ytd

Sayfa 758/914 ÝlkÝlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •