Sayfa 129/914 ÝlkÝlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 1,025 - 1,032 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Biraz zor donem arkadaslar. Ýki gunde gelinen nokta ortada.Bilanco sonrasi dusus bekliyordumda bistin durumuyla birlikte bayagi yuklendiler.

Allah yardim etsin

Ytd.

ASUS_X00QD cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

2. e bebkten sonra penti de siber saldýrýya uðradý..

''Dünyada ve ülkemizde her geçen gün artan siber saldýrýlarýn hedefinde birçok devlet kurumu v*e özel þirket yer almakta.

31 Temmuz 2020 Cuma günü, son zamanlarda dünya çapýnda birçok kurumun da karþýlaþtýðý, uluslararasý þebekeler tarafýndanorganize edilen bu tarz siber saldýrýlardan birinin de þirketimizi hedef aldýðýný tespit ettik'' .

artan e-ticaret ile siber saldýrýlar artacak covid19 dan sonra

https://haberglobal.com.tr/ekonomi/p...-saldiri-61853

3. SAyýn lionnes, sanki her siber saldýrýya uðrayan yada her siber güvenlik diyen Krona mý koþuyor. Adamlarýn son üç yýlda yaptýðý büyük bir iþ anlaþmasý var mý? Her bilanço da kn kaybediyor, hala lafla peynir gemisi yüzdürüyor. Biz burada kafayý yemek üzereyiz. Bilgilendirmeye çalýþýyorsunuz hala ama bize yada bilançoya yansýyan biþey göremedim ben. Sene sonu þapkadan tavþan çýkaracak Lütfü Bey herhalde, bekliyoruz bakalým...😖 YTD...

4.  Alýntý Originally Posted by ironman35 Yazýyý Oku
    SAyýn lionnes, sanki her siber saldýrýya uðrayan yada her siber güvenlik diyen Krona mý koþuyor. Adamlarýn son üç yýlda yaptýðý büyük bir iþ anlaþmasý var mý? Her bilanço da kn kaybediyor, hala lafla peynir gemisi yüzdürüyor. Biz burada kafayý yemek üzereyiz. Bilgilendirmeye çalýþýyorsunuz hala ama bize yada bilançoya yansýyan biþey göremedim ben. Sene sonu þapkadan tavþan çýkaracak Lütfü Bey herhalde, bekliyoruz bakalým...�� YTD...
    önümüzde dönemlerde pozitifi yansýma olmamasý imkansýz her yurtiçinde hem yurdýþýnda siber saldýrýlarda inanýlmaz artýþlar var. Yýllýk 40 milyon arge ve pazarlama üstüne artan siber saldýrýlar, hükümetin 237 sayfalýk bilgi güvenlik rehberi, bddk güvenlik yasasý vs daha ne olsun?

5. Bir arkadas katar 2022 yi sormustu.Unutmadan yaziyim.

https://www.qatar2022.qa/en/opportunities/procurement

Linkten ihale sureclerini takip edebilirsiniz.

Ytd.

ASUS_X00QD cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

6. 2022 Dünya Kupasý maçlarýnýn oynanacaðý stadyumlarýn yüzde 80'i tamamlandý

https://www.aa.com.tr/tr/dunyadan-sp...mlandi/1849331

Paylaþýmlarým 6362 sayýlý SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiði üzere kesinlikte yatýrým tavsiye niteliði taþýmaz.

8. Sayýn kafkas nedir durum? Ne tepki verdi ne takas ? Adam bastý gaza, piyasayý bahane edip düþürüyor? Hedefler tutmadý galiba? Ne dersiniz? Ytd

Sayfa 129/914 ÝlkÝlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •