Sayfa 6/914 ÝlkÝlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 41 - 48 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Sn kafkas26 grafik ve yorum için teþekkürler. Ben de aþaðý yukarý ayný þeyleri düþünüyorum. Hissemiz uzun vadede pýrlanta ama kýsa vade dusuneni genelde hep üzmüþtür. 1 TL den beri burdayým. 2017 yýlýnda 5.76 dolar seviyesini gördük. Henüz oranýn bile çok altýnda

2.  Alýntý Originally Posted by kafkas26 Yazýyý Oku
    Grafiðe baktýðýmýzda düþüþün hem fibo 0.618 hemde trend dibinden döndüðünü görmekteyiz.
    Bir sonraki gün yani bu gün ise fibo 0.382 seviyesinin test edildiðini görüyoruz.
    Yarýn yine fibo seviesi olan 0.382 nin test edileceðini düþünüyorum.
    Bundan sonraki süreçte bu seviyenin üzerinde kalýp kalmadýðý gözlemlenmeli ve olasý geri çekilme noktasýnda ise hem fibo seviyesi olan hemde trend desteði olan 0.618 seviyesi ( 19.66 ) nýn altýnda bir kapanýþ yapmamasý gerektiðini, bu sevieynin altýnda bir kapanýþta hissenin yukarý çýkýþlar için zorlanabileceðini ve temkinli olmaý gerektiðini düþünüyorum.
    Cuma günkü haftalýk kapanýþý ile beraberde bir sonraki hafta için yapýlacak olan teknik analizin þimdikinden dahada önemli olduðu için hisseyi yakýnen takip edeceðim ve son iki günlük oluþumlar hakkýnda inþallah tekrar bir deðerlendirme yapacaðým.
    Herkese bol kazançlar. Yatýrým Tavsiyesi Deðildir.

Hocam analizler icin cok tesekkur ederim.
    Guzel analizlerinizi ve dikkatinizi ceken uyarilarinizi her daim bekliyoruz.
    Kront ailesi ciddi anlamda birbirini bilgilendirici paylasimlar yapiyor.

3.  Alýntý Originally Posted by kafkas26 Yazýyý Oku
    Grafiðe baktýðýmýzda düþüþün hem fibo 0.618 hemde trend dibinden döndüðünü görmekteyiz.
    Bir sonraki gün yani bu gün ise fibo 0.382 seviyesinin test edildiðini görüyoruz.
    Bundan sonraki süreçte bu seviyenin üzerinde kalýp kalmadýðý gözlemlenmeli ve olasý geri çekilme noktasýnda ise hem fibo seviyesi olan hemde trend desteði olan 0.618 seviyesi ( 19.66 ) nýn altýnda bir kapanýþ yapmamasý gerektiðini, bu sevieynin altýnda bir kapanýþta hissenin yukarý çýkýþlar için zorlanabileceðini ve temkinli olmaý gerektiðini düþünüyorum.
    Cuma günkü haftalýk kapanýþý ile beraberde bir sonraki hafta için yapýlacak olan teknik analizin þimdikinden dahada önemli olduðu için hisseyi yakýnen takip edeceðim ve son iki günlük oluþumlar hakkýnda inþallah tekrar bir deðerlendirme yapacaðým.

Paylaþýmlarýnýzý bekliyoruz Sn Kafkas...👏👏👏

4.  Alýntý Originally Posted by kafkas26 Yazýyý Oku

Sn kafkas 50 haftalýk ortalamamýz nedir müsait olduðunuzda bir göz atsanýz, teþekkürler

13.23
    Sayýn crs
     Alýntý Originally Posted by crs Yazýyý Oku
    Sn kafkas 50 haftalýk ortalamamýz nedir müsait olduðunuzda bir göz atsanýz, teþekkürler

Oda þuan yaklaþýk 41 tl ye denk geliyor.

Alýntý Originally Posted by cmurat Yazýyý Oku
    Sn kafkas26 grafik ve yorum için teþekkürler. Ben de aþaðý yukarý ayný þeyleri düþünüyorum. Hissemiz uzun vadede pýrlanta ama kýsa vade dusuneni genelde hep üzmüþtür. 1 TL den beri burdayým. 2017 yýlýnda 5.76 dolar seviyesini gördük. Henüz oranýn bile çok altýnda

Bu arada 06.05.2020 tarihinde hisseden 930 bin T.L. para çýkýþý gözükmektedir. Ayrý bir detay olarak vereyim.
    Son düzenleme : kafkas26; 07-05-2020 saat: 03:07.

8. FÝKÝR VERÝR UMARIM...

Sayfa 6/914 ÝlkÝlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •