Sayfa 754/914 ÝlkÝlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 6,025 - 6,032 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alýntý Originally Posted by lionnes1 Yazýyý Oku
    Bu atamalardan sonra bist 100, dolar bazlý bile ralli yapabilir..

Yani 2024 yýlý ortasýna kadar bist 100 endeksinin 12 bin puan olmasýna artýk kesin olarak eminim.

Piyasa çok inanýr ve çok olumlu görürse bu adýmlarý, Bist endeksi 2024 yýlý ortasýnda veya sonuna doðru 12 bin çarpý yüzde50 dolar bazlý yükseliþ= 18 bin lere bile gelebilir.

bu atamalardan sonra , bist 100 için yeni beklentim , 2025 yýlý sonuna kadar bist 100 endeksinin 25 bin puana gelmesi.

2025 yýlý sonuna kadar enfalsyon minimum ikibuçuk kat artacak þu anki fiyatlara göre.

örnek olarak ,Þu an 100 lira olan bir mal ürün hizmet , 2025 yýlý 250 tl olacak ...

yani 2,5 kat burdan gelecek bist 100 endeksine enflasyon olarak , artýþ olarak.

Üstüne de dolar bazlý yüzde en az yüzde50 ralli yapmasýný bekliyorum bist 100 endeksinin.

NOT: Yazdýklarým bilgi amaçlýdýr..Yatýrým tavsiyesi asla deðildir. Herkes kendi kararýný kendisi versin

Yabancýlar bugün borsaya 4 milyar tl yatýrmýþlar...

https://www.hizliresim.com/tqcjbja

uzun zamandýr böyle bir para tek bi günde yatýrmadýlar..

Bist100 endeksi nin önüzümdeki süreçte ufak tefek düzeltmeler hariç , 2 sene boyunca yükselmesini;

Ýlk etapta 8 bine gelmesini,

2024 yýlýnýn ortasýna kadar 12 bine gelmesini..

2025 yýlýnda ise 25 bin puan olmasýný bekliyorum.

Çünkü borsada enflasyon rallisinin devamýný bekliyorum üstüne de dolar bazlý ralli bekliyorum.

NOT: Yazdýklarým bilgi amaçlýdýr..Yatýrým tavsiyesi asla deðildir. Herkes kendi kararýný kendisi versin

2.  Alýntý Originally Posted by Yýldýz Tozu Yazýyý Oku
    24,20 yi geçerse hedef 24,50 olur...

Gýdým gýdým ilerleyerek 30 olacaðýz.... Düþünsenize 50 olmuþ.... 50 olunca biz...

Borsa 25 bin puan olsa bile(2021 yýlýna göre 19 kat) , Bu HIRSIZLAR yerinde sayarsa, hiç þaþýrmayacaðým.

Ama ben gerekirse 10 sene bile beklerim .

Zaten amaç para olmaktan çýktý. Psikolojik vaka veya inat oldu benim için þu saatten sonra..

Batsam bile , hedefime gelmeden ana hisselerimi satmayacaðým gerekirse 10 sene bekleyeceðim.

Son düzenleme : lionnes1; 29-07-2023 saat: 03:01.

3. twitterda Sasanýn patronuna çaðrý yapýyor biri .. diyor ki yatýrýmcýyý korumaya davet ediyorum falan..

https://twitter.com/mustafa01ogrt/st...07180502163456

Lan 300 kat çýkmýþ hisse , 300 kat !

Bu 300 katlýk çýkýþta da , pandemi dýþýndaki dönem hariç ( ki o dönemde tüm borsalar hem dünya hem türkiye yüzde 50 düþmüþtü), 300 katlýk çýkýþta düzeltme olarak sadece yüzde 15 , yüzde 20 arasý düzeltmeler yaptý yýllar boyunca SASA. ÜStüne de bilmem kaç kez Patron hisse geri alým açýkladý geçmiþte.

LAn sen ve senin gibler, bu hissede olsaydýnýz ne yapardýnýz merak ediyorum patrona ?

LAn adamlarýn gözü dönmüþ kolay para kazanmaktan ...

300 kat çýkmýþ hisse hala geveliyorlar.

Eee kolay paraya alýþtýlar son dönemlerde malum bist 100 un kendisi bile 2021 yýlýndan beri beþ buçuk kat çýktý. Bist 30 hisselerin çoðu ise 10 kat , THYOA gibi hisselerde 20 kat çýktý.

4. Bu baþlýðý þu anda 8 kiþi okumaktadýr. (1 üye ve 7 ziyaretçi)

Foruma ne zaman girsem 7 ziyaretçi kesin var.

Kim ki bu 7 kiþi 7 uyurlar gibi varlar ama yoklar....
    Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

5. Borsa Ýstanbul’daki yatýrýmcý sayýsý 5 Milyon 082 Bin kiþiye yükseldi. Bu hafta borsaya yaklaþýk 680.000 kiþi geldi

680 bin kiþi gelmiþ 1 haftada borsaya.

https://twitter.com/MerkeziKayitTur/...23356927201280

2020 yýlý önvesinde toplam yatýrýmcý sayýsý , yýllarca 900 bin - 1 milyon bandýndaydý.

Artýk sadece 1 haftada bile bu sayýlara yakýn yatýrýmcý gelmeye baþladý borsaya.

1 sene içerisnde yatýrýmcý sayýsýnýn 10 milyon kiþiye yaklaþmasýn bekliyorum.

2024 yýlý ortasýna kadar zaten benim beklentim , bist 100 endeksinin 12 bin puan olmasý.

2025 yýlýnda ise 25 bin puan.

Bunca yükseliþleri görenler koþarak borsaya gelmeye devam edecek.

Bunun en büyük sebebi ise, Borsada özellikle 2021 yýlýndan beri devam eden beþ buçuk katlýk ralli, Ýkinci sebebi ise sosyal medyanýn gücünün her gün artarak devam etmesi.

Bu 2 maddenin çarpan etkisiyle (sosyal medya kullanmayan akraba ,eþ dost vs) borsaya talep giderek artacak bence

6.  Alýntý Originally Posted by Yýldýz Tozu Yazýyý Oku
    Bu baþlýðý þu anda 8 kiþi okumaktadýr. (1 üye ve 7 ziyaretçi)

Foruma ne zaman girsem 7 ziyaretçi kesin var.

Kim ki bu 7 kiþi 7 uyurlar gibi varlar ama yoklar....

Sayýn Yýldýz Tozu,
    Biri benim sanýrým... Çok deðerli paylaþýmlarýnýzý mümkün mertebe takip etmeye çalýþýyorum ama sürekli online ve sistem baþýnda deðilim. Maalesef hepimizi býktýrdý ve bezdirdi. Uzun zamandýr sözde Kront "yatýrýmcýsýyýz" ama batýrýmcý yaptý neredeyse bizi. Yýlladýr çok deðerli bilgi ve paylaþýmlar yapýlýyor burada sizin gibi deðerli arkadaþlar tarafýndan. Bunlarda olmasa þirketin bu konudaki ketumluðu yüzünden bir þeyler öðrenebilmek bile mesele olacak. Bekliyoruz yatýrýmlarýn ve arge çalýþmalarýnýn bir "bambu" misali hýzla hedeflere doðru ilerlemesini ama ne mümkün. Sözü edilen hedefler, raporlar hep umut vaat ediyordu ama gelinen nokta ortada. Pazarýn globalde hýzla büyüyor olmasý, ilk beþe girme hedefi, yurtdýþý ofisler ve yatýrýmlar ilerisi için umudumuzu canlý tutuyor diyelim.
    Buradaki tüm paydaþlara ayrýca teþekkürler, herkese selamlar dilerim...

7.  Alýntý Originally Posted by Clipper Yazýyý Oku
    Sayýn Yýldýz Tozu,
    Uzun zamandýr sözde Kront "yatýrýmcýsýyýz" ama batýrýmcý yaptý neredeyse bizi. .
    tam isabet bu kelime ..

kront yatýrýmcýlarý olarak þu anki durumumuz , "yatýrýmcý" deðil bizleri "batýrýmcý" yaptý bu hisse.

yazýklar olsun hisseyi bu hallere düþürenlere.

8. Bu baþlýðý þu anda 8 kiþi okumaktadýr. (1 üye ve 7 ziyaretçi)

Yýldýz Tozu

ahahaha yine ayný....

Sn.Clipper valla birebir haklýsýnýz.

Nasýl bir cendereye düþtük bizde anlamadýk....
    Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

Sayfa 754/914 ÝlkÝlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •