Sayfa 130/914 ÝlkÝlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 1,033 - 1,040 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

Bu günkü takas iç açýcý degil.
    Gercegi konusmak lazým!
    Lakin hissenin ederide bu deðil bana göre.
    Kutpo 5 6 tl de iken alýn atýn dedim kenera.
    50 tl oldu mu?
    Oldu.
    Þimdi elimde bir yazýlým þirketi kront var birde gýda hissesi banvit.
    Her ikiside yýl sonunda bana iyi kazandýracak ben o kadar düþüne bilen bir insaným!
    Rwlaxxxxx
    Y t.d.
     Alýntý Originally Posted by ironman35 Yazýyý Oku
    Sayýn kafkas nedir durum? Ne tepki verdi ne takas ? Adam bastý gaza, piyasayý bahane edip düþürüyor? Hedefler tutmadý galiba? Ne dersiniz? Ytd

2. Yeni KAP haberi. Ýki senede bir yapýlan deðerlendirmenin yenisi. Kimse eski haber demesin bak. BU YENÝ DEÐERLENDÝRMEDÝR. Yarýnki yansýmasýný görelim bakalým.

Türkiye'nin lider Ayrýcalýklý Eriþim Yönetimi (PAM) yazýlým üreticisi olarak global arenada *faaliyet gösteren þirketimiz, *Gartner Raporlarýnda siber güvenlik alanýnda yer alan ilk ve tek Türk þirketi oldu.
    Telekomünikasyon, finans, enerji ve saðlýk gibi sektörlerde yer alan birçok global firmaya yazýlým ürünleri sunan Kron, teknoloji alanýnda dünyanýn önde gelen araþtýrma ve danýþmanlýk þirketi Gartner'ýn Magic Quadrant for Privileged Access Management 2020 Raporu'nda yer aldý. Bu raporda yer alarak, siber güvenlik alanýndaki Gartner Magic Quadrant raporlarýna giren ilk ve tek Türk þirketi oldu. Ýki yýlda bir olarak güncellenen "Gartner Magic Quadrant for Privileged Access Management" raporu global arenadaki bu konudaki tüm þirketleri deðerlendiriyor ve teknolojik seviyelerini, yaratýcýklarýný ve piyasadaki etkinliklerini deðerlendirerek konunun liderlerini seçiyor. Kron, bu raporda yer alan 12 firmadan biri oldu.

3. Haber var arkadaþlar...??? Bu listede sanki ilk defa mý yer aldý? Daha öncede bunda idi, ben mi yanlýþ hatýrlýyorum? Yumurta sýkýþtý, yatýrýmcýný kuþa çevir sonra haber gönder? Tövbe yarabbim ya? Ytd
    Son düzenleme : ironman35; 05-08-2020 saat: 20:47.

4. Raporu bulabilen var mi?

Mayista yayinlanlanacak seklinde bekleniyormus. Yeni mi yayinlandi? Raporu bulabilen varsa bir okuyalim.

Rapor yeni mi yoksa eski mevzu mu onu anlayamadim?

Ytd.

ASUS_X00QD cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

5. We are proud to be named a Leader in the #Gartner 2020 Magic Quadrant for Privileged Access Management for the second time in a row. Thank you to all our incredible customers, partners & employees for continuing to support our success.

cyberarak paylaþmýþþ linkedin sayfasýnda bugün

Kron da bugün paylaþtý, yani haber yeni

rapor linki https://www.kron.com.tr/wp-content/u...Management.pdf

6. Teþekkür ederim sayýn lionnes

7. Specific influencing factors driving growth in the market include:

â–* Sudden shift of remote work for privileged users due to the COVID-19 pandemic

bu kadar haber paylaþmadým boþuna deðil mmiil ? pam sektörünün covid19 uzaktan çalýþma sebebiyle daha da büyüyeceði söyleniyor gartner raporunda

8.  Alýntý Originally Posted by ironman35 Yazýyý Oku
    Teþekkür ederim sayýn lionnes
    rica ederim

Sayfa 130/914 ÝlkÝlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •