Sayfa 335/914 ÝlkÝlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 2,673 - 2,680 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Týmarhaneye git ..

ben kabul etmiþtim yanlýþ yaptýðýmý sebebi ise defalarca kez yazdým param erimiþ , hisse 20lerden 7 lere gelmiþ ve 2 sene 7 lerde kalmýþ ve þirket sahip çýkmýyordu hisselere, ve hiç bir haber göndermiyorlardý yani ketumlardý o 2 senelik periyotta ... o psikolojiyle iyi bir þeyler mi yazacaktým?

sen 25-30 tlden zir zirve imalarý yapýp millete belki hisse aldýrmadýn belki var olanlara sattýrdýn ..

Bunun hesabýný vereceksin önce ey zat

2. timarhanye gitmesi gereken desifre ediliyor su an .

neyi kabul etmistin kivrak?

bir hisse 7 liradan kotulenip 30 liradan ovulurmu?
    7 liradan iki sene boyunca gunde 15 kere kotulenip fiyati bes katina on katina ciktiktan sonra gunde on bes kkere ovulurmu?

sirket ayni ketum sirket, sahibi ayni ihtiyar, cirosu ayni kari ise daha az
    fiyat kazanci 20 ydi o vakit simdi 80.

o zaman arge ve pazarlamasi icin hirsizlik diyordun simdi 10 katina cikmis fiyatiyla ayni hisseyi arge ve pazarlama uzerinden ovuyorsun bay kivrak

o gun dediklerinle bugun dediklerine bakan vatandas ne mal oldugunu gorsun bay kivrak.

bay kivrak lutfetmis o zaman halt pardon hata yaptigini kabul etmis.

o zaman fiyati 7 lira iken karalayip halt ettigini kabul ettigin gibi iki sene sonrada

bugun kront 60 lira iken ovdugun icin halt ettim dersin ne olacak?

sen yanar doner bir kivraksin ama vatandas burada yatirim yapiyor,

kront yatirimcisi senin kivrak muhabbetlerini gunde 15 kere dinlemek zorundami?

calisan sayisi tamda o zaman 50 den 100 e cikmisti.

gartner kuppinger raporlarina o zaman girmisti, arge ve pazarlamaya buyuk paralar o zaman ayriliyordu.

ve evet dolar bazinda bakarsan 2016 ciroyu hala gecemedik , karinida

o zaman arge ve pazarlama sirketin ve yatirimcisin uzun vade lehinedir, iyidir diyenlere hayasizca comar diyende sensin.

o vakit senden buyuk comar yok su an.
    Son düzenleme : Yatirimciali; 21-03-2021 saat: 23:26.

Dolar patlar, Turkiye batar diyenlere inat sonuna dek Turk varliklarina yatirim, sonsuza dek Turkiye Cumhuriyeti...

3. yanlýþ yaptýðýmý kabul etmiþtim bay akli dengsei bozuk insan

Þirket ise ayný þirket deðil ;

1-þu an ketum deðil

2-çalýþan sayýsý 3 kat artmýþ( neresi ayný þirket bay akli dengesi bozuk insan )

3-siber güvenlik pandemi sebebyle daha önemli hale gelmiþ

4- gartner , kuppinger cole raporlarýnda girmiþ

ve yurtdýþý satýþlar yurtiçine yaklaþmýþ..

neresi ayný?
    Son düzenleme : lionnes; 21-03-2021 saat: 23:03.

4. 7 lirada 2,5 sene kaldý ? bu normal mý?

30 lirada ise sadece 8 ay kaldý ..

5.  Alýntý Originally Posted by lionnes Yazýyý Oku
    Týmarhaneye git ..

ben kabul etmiþtim yanlýþ yaptýðýmý sebebi ise defalarca kez yazdým param erimiþ , hisse 20lerden 7 lere gelmiþ ve 2 sene 7 lerde kalmýþ ve þirket sahip çýkmýyordu hisselere, ve hiç bir haber göndermiyorlardý yani ketumlardý o 2 senelik periyotta ... o psikolojiyle iyi bir þeyler mi yazacaktým?

sen 25-30 tlden zir zirve imalarý yapýp millete belki hisse aldýrmadýn belki var olanlara sattýrdýn ..

Bunun hesabýný vereceksin önce ey zat
    hisseyi 7 lerden kotuleyip millete sattiracaksin sonra 30 dan niye millete aldirmadin diyeceksin ,

vay yanar doner kivrak vay,

vay bukalemun vay.

bana ne diyebilirsinki,

cevap vermeyecekmissin yanar doner kivrak
    Son düzenleme : Yatirimciali; 22-03-2021 saat: 00:06.

Dolar patlar, Turkiye batar diyenlere inat sonuna dek Turk varliklarina yatirim, sonsuza dek Turkiye Cumhuriyeti...

6. sattýrma aldýrma senin gibi akli kiþiler yapar..

hadi bak iþine

7. Sana cevap vermeyeceðim bundan sonra..

yarýn sabah ilk iþin týmarhaneye gitmek olsun ..

Hadi acil þifalar sana.

8. Bu kadar yazý yazmýþsýnýz. Sonuç? Herkes haklý. Önemli olan yarýn sabah ne olacak. Dün dünde jaldý cancaðýzým, yarýna bakmak gerek. Sabah hisselerin hemen hepsi taban açabilir, onu düþünelim þimdi. Asya piyadalarýnda dolar %17 ler artýda, 8.40 lara çýktý. Ülke gene sýkýntýda. Bir o kadar sabah fakirleþeceðiz. Rabbim hayýrlar getirsin gakkýmýzda inþallah.

Sayfa 335/914 ÝlkÝlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •