Sayfa 908/914 ÝlkÝlk ... 408808858898906907908909910 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 7,257 - 7,264 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Deðerlendirme 2022 finansal sonuçlara göre mi yapýldý acaba, yoksa 2023 mü?

2. https://kron.com.tr/kron-teknoloji-i...sampiyonu-oldu haberin internet sitesinde paylaþýmý

https://www.sektorzirvesi.org.tr/ ödül verilen etkinlik

Program PDF i indirirseniz orada Ödüller 2022 ve 2023 yýllarýný kapsamaktadýr diyor. Yurtiçi e yurtdýþý yatýrýcýmlarlada tanýþma imkaný vs. sunulmuþ. Güzel etkinlik.
    Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

3.  Alýntý Originally Posted by lionnes1 Yazýyý Oku
    Herkese merhaba ...

Bir kaç bi þey yazýp gideceðim .

Ayný ülke ayný borsa ayný sektörde iþlem gören , Krona oranla ( cirosal oran olarak ) çok daha düþük arge ve pazarlama yatýrýmlarý yapanlar ve brüt kar marjý krona oranla çok düþük olan ve de e-turquality teþviði olmayan bazý hisselerin Price /Sales oranlarý þöyle.

Anlýk ;

Fonet Price/Sales : 20

Link bilgisayar Pirce /Sales : 82

Papil Price /Sales : 100

Hitit bilgisayar Price /Sales: 18

Smart yazýlým Price /Sales : 17

Miatk Price /Sales: 36

Atp yazýlým Price /Sales:15

Not : Bi daha yazmayacaðýmý söylemiþtim daha önce. Her sene , artýk senede 1 kez yazarým belki .
    2 madde daha yazmayý unutmuþum.. onlarýda yazayým.

Baskýlanan dolar 31,13 lira oldu .( Gerçek deðeri bana göre 35-40 lira aras). ,

Ayný ülke ayný borsa ayný sektörde iþlem gören bir hisse daha var, Patek,

Patek Price/Salese : 20

4. Söylediðiniz gibi düzeltmeyle geçen bir hafta oldu Sn.Umut0109. Düzeltme tamam sizce? Dönerse yukarýda neresi beklenir?

5. Sayýn Forza körfez. Öncelikle merhaba. Hoþgeldiniz. Bana göre 26,37 altýna sarkmazsa ilk dönüþ yeri burasýdýr. 26,37 altýnda kapanýþ alýrsak 23,66 ya kadar geri gelmesi olasýdýr. 3 gündür 26 seviyesi destek olarak çalýþmýþ. bu da güçlü destek olduðu anlamýna geliyor. dediðim gibi. 26,37 seviyesine dikkat etmemiz yeterli olacaktýr. Saygýlarýmla...
    Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

6.  Alýntý Originally Posted by Forza korfez Yazýyý Oku
    Söylediðiniz gibi düzeltmeyle geçen bir hafta oldu Sn.Umut0109. Düzeltme tamam sizce? Dönerse yukarýda neresi beklenir?
    Buradan kalkarsak 37 seviyeleri hedefte olacaktýr.
    Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

7.  Alýntý Originally Posted by Umut0109 Yazýyý Oku
    Sayýn Forza körfez. Öncelikle merhaba. Hoþgeldiniz. Bana göre 26,37 altýna sarkmazsa ilk dönüþ yeri burasýdýr. 26,37 altýnda kapanýþ alýrsak 23,66 ya kadar geri gelmesi olasýdýr. 3 gündür 26 seviyesi destek olarak çalýþmýþ. bu da güçlü destek olduðu anlamýna geliyor. dediðim gibi. 26,37 seviyesine dikkat etmemiz yeterli olacaktýr. Saygýlarýmla...
    Çok teþekkür ederim. Saygýlarýmla.

8. Bu iki þirketede kredili iþlem yasaðý geldi.
    Biri taban diðeri tavan oldu... Vay amk diyorum baþka biþi diyemiyorum.....

Bu parçayý armaðan ediyorum herkese.....
    https://www.youtube.com/watch?v=8ER3Spu7PEg

Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

Sayfa 908/914 ÝlkÝlk ... 408808858898906907908909910 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •