Sayfa 316/914 ÝlkÝlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 2,521 - 2,528 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alýntý Originally Posted by Usta Yazýyý Oku
    Sirketin su anki hisse fiyati ile uyumlu olmayan bir bilanco geldi. Gecen seneki kadar. Dolayisi ile asagida yazacaklarimi, hisse sanki 26 liradaymis gibi yaziyormusum gibi yorumlar, hisse 70 lirada iken gazliyormusum gibi okumazsaniz daha saglikli olabilir.

Zaten yukarida arkadasin bahsettigi gibi, hisse, bilancoyu degil, baska beklentileri de fiyatliyor olabilir..ya da elbette sisirilmis de olabilir.

Ben sadece "beklentilerin altinda bilanco" nedeniyle insanlarin morali bozukken, faaliyet raporunda bana pozitif gorunen seylerin altini, kendime not olarak buraya yazacagim. Negatif seylerden bahsetmeyecegim. Ona gore, ve hissede tarafli olan birinin yazdigini gozonune alarak degerlendirin lutfen.

1- "Bu baþarýlar Kron'un önümüzdeki 4 yýlda PAM piyasalarýnda dünyanýn ilk 5 firmasý arasýna girme hedefini yakalamamýz için bize büyük cesaret verdi" L. Yenel

Global hedefte sapma yok.

2-"Yukarýda söz edilen geliþmeler önümüzdeki yýllarda meyvelerini vermeye baþlayacaktýr. Ar-Ge ve tanýtým konularýnda elde edilen
    baþarýlarýn 2021 yýlýnda finansal sonuçlara çok olumlu yansýyacaðýna inanmaktayýz." L. Yenel

Olumlu yansiyacaktir dememis, cok olumlu yansiyacaktir demis.

Onumuzdeki donemler dememis, onumuzdeki yillar demis. Kisacilara vaadedilen bir sey yok yani.

3- Telekom müþterilerimiz ile yapacaðýmýz ortaklýklar vasýtasýyla Single Connect ürünümüzün Telekom operatörleri aracýlýðýyla son kullanýcýlar için PAM as a Service olarak ürünleþtirmeyi planliyoruz. (2021 hedeflerinden)

4- 2020 yýlýnda bulut ve sanallaþtýrma alanýnda geliþtirdiðimiz teknolojik yeteneklerimizi kullanarak, baþta Single Connect ürünümüz olmak üzere mevcut ürünlerimizin SaaS (Software as a Service) olarak müþterilerimize sunulmasýni planliyoruz. (2021 hedefi)

5-Portföyündeki tüm ürünleri küresel birer ürün olarak konumlayýp dýþ piyasalarda da satmak üzere yoðunlaþmayý planliyoruz (2021 hedefi)

Ilk single connect ile yurtdisina acilmistik, gecen sene Single Monitor icin de calismalara baslayacaklardi, simdi tum urunler icin calisilacagi soyleniyor.

6- Küresel pazarda daha etkin olmak üzere satýþ ve pazarlama ekibinin yetkinliklerini güçlendirmeyi, bu alanda bilgi ve deneyim sahibi yeni takým arkadaþlarý bünyeye katmayý planliyoruz (2021 hedefi)

7- Yetkili Hesap Eriþim Güvenliði kapsamýnda Single Connect ürününe ajan desteði eklenerek Linux/Windows sistemlere yapýlan doðrudan eriþim durumlarýnda da en üst düzey güvenlik saðlanmýþtýr. 2020 yýlýnda baþlayan ajanlý mimari çalýþmalarýmýzýn Linux ve Windows sistemler için daha kapsamlý hale getirmeyi planliyoruz.

8- Single Monitor ürünümüze Windows ve Linux sistemler üzerinden doðrudan veri toplama ve izleme yeteneði kazandýran ajan desteði eklenmiþtir.

9- Yapay Zeka: Single Monitor ürünümüzde Yapay Zekâ destekli ileriye dönük arýza tahminleme özellikleri üzerinde çalýþmalar devam etmektedir.

10- SAYEM çaðrýsý kapsamýnda Akýllý Þehirler konsepti içerisinde Single Monitor, Single Connect ve CG-Logger ürünlerinin yer almasý ve ekosistemdeki diðer ürünlerle bir bütün olarak çalýþmasý için gerekli faaliyetler ve iþbirliktelikleri yapýlmýþtýr.

Sanki burada NETAS ile isbirligi yapilmis gibi geldi bana. Netas kapilarini artik Kron'a acti mi

Sayem, TUBITAK'in Sanayi Yenilik Að Mekanizmasý ile ilgili projesi. Sirketler, universiteler, vs konsorsiyum olusturuyor ve TUBITAK ciddi destek veriyor. 2021 ortasina basvurular kapaniyor. Surec yavas ilerliyor her zamanki gibi.
    )

11- CG-Logger ürünümüz kapsamýnda RTNI (Real Time Network Intellegence) özellikleri zenginleþtirilmiþ, canlý að trafiðinden log üretimi ve bu log üzerinden analitik yapma özellikleri kazandýrýlmýþtýr

Yatirim tavsiyesi degildir

Bu yazdýklarýnýz bizim için deðerliydi hocam..
    Özellikle olumsuzluklarýn olmasýna raðmen moral vermeniz takdir edilecek bir tavýrdý.
    Kendi adýma teþekkür ederim.

2. Bilanço sahifeleri..

3. Katýlmayabilirsiniz bana , bilanço okumayý da beceremem ama:
    Sanki biri ya da birileri bu bilançoyu iyi göstermemek için elinden geleni yapmýþ...

Y.T.D. bana bakmayýn. Garip bir Kront severim..

4. Bende sabah ayni þeyi düþündüm Sayin Tarim. Ýlk ceyrekte devam eder bu durum ama ikinci ceyrek biseyler degisir mi diye kendime sordum. Hayýrlýsý. Bugun alan satan paylaþabilir misiniz?
     Alýntý Originally Posted by 51TARIMDUNYAM Yazýyý Oku
    Katýlmayabilirsiniz bana , bilanço okumayý da beceremem ama:
    Sanki biri ya da birileri bu bilançoyu iyi göstermemek için elinden geleni yapmýþ...

Y.T.D. bana bakmayýn. Garip bir Kront severim..

5.  Alýntý Originally Posted by bidbas Yazýyý Oku
    Bende sabah ayni þeyi düþündüm Sayin Tarim. Ýlk ceyrekte devam eder bu durum ama ikinci ceyrek biseyler degisir mi diye kendime sordum. Hayýrlýsý. Bugun alan satan paylaþabilir misiniz?
    alýcýlar :

ak yatýrým 48485
    tacirler yat 18138
    yapýkredi 17563
    gedik yatýrým 8790
    bank of 5344

satýcýlar

iþ yatýrým 36266
    garanti yatýrým 23971
    vakýf yatýrým 23468
    ýcbt turkey 11917
    yatýrým finansman 6300

6. kademlerde þu ana kadar alýþ 187955 satýþ 153214
    artý 34840

7. teþekkürler ak yatýrým bakalim kimin icin alýyor. Bu fiyatlar da tutmasi sevindirici. Bu fiyatlarda ky tarafindan kronta talep yok denecek kadar azdir heralde. Aþaðý bu yuzden salmiyor diye düþünüyorum. Uzun suren bir bezdirme donemine girmeyiz umarim.
     Alýntý Originally Posted by berfe Yazýyý Oku
    alýcýlar :

ak yatýrým 48485
    tacirler yat 18138
    yapýkredi 17563
    gedik yatýrým 8790
    bank of 5344

satýcýlar

iþ yatýrým 36266
    garanti yatýrým 23971
    vakýf yatýrým 23468
    ýcbt turkey 11917
    yatýrým finansman 6300

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alýntý Originally Posted by berfe Yazýyý Oku
    alýcýlar :

ak yatýrým 48485
    tacirler yat 18138
    yapýkredi 17563
    gedik yatýrým 8790
    bank of 5344

satýcýlar

iþ yatýrým 36266
    garanti yatýrým 23971
    vakýf yatýrým 23468
    ýcbt turkey 11917
    yatýrým finansman 6300
    dün satanlar bugün alýyor gayet planlý iþ yapýlmýþ
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Sayfa 316/914 ÝlkÝlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •