Sayfa 539/914 ÝlkÝlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 4,305 - 4,312 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alýntý Originally Posted by Umut0109 Yazýyý Oku
    Yakýn geçmiþte bana kýzan arkadaþlar þimdi umarým anlamýþlardýr beni.
    Her þey ortada. Kutlarým...

2. Tebrikler ve teþekkürler Sn.Umut0109. Müteakip dönem için 59'a dikkat çekmiþtiniz yanlýþ hatýrlamýyorsam. Bir güncelleme yapmanýz mümkün mü?

3. Dip çalýþmasýný bitirerek dönüþü 42,96 üzerinde kalarak baþlattý. Þimdi ilk hedefi 61,18 olarak görüyorum. Bundan önce ara dirençleri olarak 55,55 ve 57,11 olacak. Saygýlarýmla.
    Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

4. Sevilecek hareketler deðil tavan iþleri ama defalarca tavaný bozup tekrar tavanlamasý teselli oldu benim adýma umarým pazartesi tekrar tavan yapmayýz yüzde 3 beþ arada bir kýsa eksi daha saðlýklý olur yýllarca yatýrýmcýyý maðdur edip peþine tavan tavan doðru mu etik açýdan 27-79 hareketi gibi bir hareket þahsen istemiyorum toplaya toplaya döke döke git düzeltmelerini ihmal etme yatýrýmcý olmayana inme fýrsatý ver doðru düzgün gidelim.

5. https://www.marketwatch.com/press-re...028-2022-10-04

Rapor ücretli ücretsiz bir demo sürümü isteyin diyor.

Lütfi bey bloomberg de Amerika da veri maskeleme için ciddi cirolara ulaþacaðýmýzý düþünüyorum gibi bir cümle kurmuþtu yanlýþ hatýrlamýyorsam cümle aþaðý yukarý böyle idi, hitap ettiðimiz ve edeceðimiz pazarlar konusunda müthiþ vizyoner ve duayen bir patrona sahibiz kýsa vadede her ne kadar hoþumuza gitmese de bazý þeyler uzun vadeli bakýnca ki bir yatýrýmcý böyle bakmalý ben Lütfi beyden ve oluþturmaya çalýþtýðý þeyi gördüðümü düþünüyorum oluþturmaya çalýþtýðý þirketin orta vadeli gelecekte çok ciddi yeni pazarlara hitap edeceðini ve mevcutta hitap ettiði pazarlarda da ayak izini ciddi anlamda büyüteceðini düþünüyorum yatýrýmcýnýn yapmasý gereken tek þey sabretmek.

6. akbank teknoloji ile ilgili ciddi sorunlar yaþamaya devam ediyor teknoloji altyapýsýna ciddi yatýrýmlar yapmalý artýk firmalar.

7.  Alýntý Originally Posted by Mao Yazýyý Oku
    Sevilecek hareketler deðil tavan iþleri ama defalarca tavaný bozup tekrar tavanlamasý teselli oldu benim adýma umarým pazartesi tekrar tavan yapmayýz yüzde 3 beþ arada bir kýsa eksi daha saðlýklý olur yýllarca yatýrýmcýyý maðdur edip peþine tavan tavan doðru mu etik açýdan 27-79 hareketi gibi bir hareket þahsen istemiyorum toplaya toplaya döke döke git düzeltmelerini ihmal etme yatýrýmcý olmayana inme fýrsatý ver doðru düzgün gidelim.
    Biraz bencilce bir yaklaþým olacak ama ben de tam tersini istiyorum açýkçasý. Yatýrýmlarýný Sasa'da, Hektaþ'ta, Kontrolmatik'te 5'e-10'a katlayanlarýn, hisse hakkýnda gram fikir sahibi olmayýp "Bu hisse ucuz kalmýþ"çýlarýn ve Tradingview'da iki çizgi çizerek Twitter'da þov yapan "Bu hafta en yükseðe göre %8-10 kazandýk, ben demiþtim"ci borsa duayenlerinin piyasaya ve gerçek deðerine göre bedava kalmýþ fiyatýyla hisse alarak, yýllardýr bekleyen, borsamýzýn ve þirket sahiplerinin türlü türlü oyununa maruz kalmýþ gerçek yatýrýmcýlardan daha kýsa sürede ve daha fazla kazanç saðlamasýný istemiyorum. Alým fýrsatý vermeden, boþluklar býrakarak, "Yok artýk, bu Kront bahçesinde altýn mý bulmuþ?" denecek fiyatlara (yani gerçek deðerine) bir an önce ulaþmasýný diliyorum.

8.  Alýntý Originally Posted by Forza korfez Yazýyý Oku
    Biraz bencilce bir yaklaþým olacak ama ben de tam tersini istiyorum açýkçasý. Yatýrýmlarýný Sasa'da, Hektaþ'ta, Kontrolmatik'te 5'e-10'a katlayanlarýn, hisse hakkýnda gram fikir sahibi olmayýp "Bu hisse ucuz kalmýþ"çýlarýn ve Tradingview'da iki çizgi çizerek Twitter'da þov yapan "Bu hafta en yükseðe göre %8-10 kazandýk, ben demiþtim"ci borsa duayenlerinin piyasaya ve gerçek deðerine göre bedava kalmýþ fiyatýyla hisse alarak, yýllardýr bekleyen, borsamýzýn ve þirket sahiplerinin türlü türlü oyununa maruz kalmýþ gerçek yatýrýmcýlardan daha kýsa sürede ve daha fazla kazanç saðlamasýný istemiyorum. Alým fýrsatý vermeden, boþluklar býrakarak, "Yok artýk, bu Kront bahçesinde altýn mý bulmuþ?" denecek fiyatlara (yani gerçek deðerine) bir an önce ulaþmasýný diliyorum.
    Bu konudaki yaklaþýmýnýz asla bencilce olmaz o açýdan evet tavan tavan gidebilir ben gidip dönmesin kýsada yapsýn düzeltmesini anlamýnda söyledim.

Sayfa 539/914 ÝlkÝlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •