Sayfa 483/914 ÝlkÝlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 3,857 - 3,864 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Bu arada, yeni yonetim kurulu uyemiz ve melek yatirimci Emre Baran, Qubit denilen yapay zeka sirketinin kurucularindan. 10 sene orada calisiyor. 90 calisanli Qubit gecen sene aciklanmayan bir fiyata Kanadali bir sirkete satiliyor.(Satis surecinde orada olmayabilir..olabilir de..hissesi de olabilir)

Yine gecen sene Cerbos isimli, bizim sirketin alaniyla cok cok iliskili, yazýlýmlar arasý yetkilendirme hizmeti veren Ingiltere merkezli sirketin kurucu ortaðý ve CEO'su.

Yine yeni yonetim kurulu uyemiz Ayse Yenel ise HSBC'de Bireysel Bankacýlýk ve Birikim Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardýmcýlýðý görevini surdurmekte.

Kerem Onursal, Turkiye'nin ilk baðýmsýz giriþim sermayesi fon yöneticisi Turkven Private Equity þirketinde yönetici ortak olarak görev yapmakta.

Bunlardan ne cikarim yaparsiniz, artik size kalmis.

Ben ancak yatirim tavsiyesi degildir derim.

2.  Alýntý Originally Posted by lionnes Yazýyý Oku
    yavv al sat yapacaðým artýk bu hissede nokta.

yok oyle alýp beklemek ..

al sat yapacaðým bundan sonra çünkü al sat hissesi bu bana göre.

madem huyu böyle büyük dalgalar yapýyor bunca senedir o zaman alýp beklemek yerine alýcaðým kendime orta vade hedef koyup satacaðým..

sonra bu nasýl olsa zirvesinden yine yüzde 60-70 düþer o zaman yine alýrrým.. yükselince yine satarým..

sonra bu yine zirvesinden yüzde60-70 düþer ben yine alýrým ve satarým
    alýp bekleme hatasýný bir daha yapmam ..

kârý gördüm mü yapýþtýracaðým artýk!!!

3. Emre Baran, 2000'li yýllarýn ortalarýnda Türkiye'nin en büyük sosyal aðý olan Yonja.com'un kurucu ortaðý ve CTO'suydu. MBA derecesini aldýktan sonra Google'a Kýdemli Ürün Yöneticisi olarak katýldý. Bu dönemde Google'ýn reklamcýlýk ürünleri portföyü için 1 milyar ABD dolarý tutarýnda gelir saðlayan birden fazla ürün oluþturdu ve hayata geçirdi.

Google'daki kariyerinden sonra Baran ve üç eski meslektaþý Qubit'i kurmuþtur. Qubit, þu anda yüzlerce küresel moda, perakende ve kozmetik markasýna hizmet veren bir hizmet optimizasyonu ve kiþiselleþtirme teknolojisi yazýlýmýdýr. Emre Baran, CTO ve yönetim kurulu direktörü olarak görev aldýðý 10 yýllýk süre boyunca, þirketin geliþiminin farklý aþamalarýnda ürün geliþtirme ve teknolojisinden sorumlu olmuþtur.

Emre Baran ayný zamanda bir melek yatýrýmcý olarak erken aþamadaki çeþitli þirketlere ve giriþimcilere danýþmanlýk yapmaktadýr. Buna ek olarak, Avrupa'nýn önde gelen tohum aþamasý yatýrýmcýsý olan Seedcamp'ta Expert-in-Residence görevini yürütmektedir.

https://kron.com.tr/emre-baran

4. Bu kaðýttan , sektorum olduðu için çok umutluyum , bir anda büyük bir ortaklýk yada ürün satýþý haberi potansiyeli çok yüksek...

5. gtt satýþý fiyaskosu ,katar stadyumu fiyaskolarý.. yurtdýþý satýþlarýnýn yurtiçini ikiye katlama hedefi fiyaskosu vs hepsi fiyasko ile sonuçlandý.

yani bir nevi 5 sene önce yatýrýmcýya "hayal " satýldý.

artýk hayal yok ! yok oyle olabilir yok þöyle olabilir.!! ömür geçiyor ömür !

kârý gördüm mü yapýþtaracaðým artýk!! nasýl olsa sürekli yüzde 60-70 düþüyor sonra tekrar düþükten alýp tekrar yapýþtýracaðým .. nokta.

6. Dunya, sifresiz bir gelecege dogru gidiyor. Apple, Google ve Microsoft sifreleri kaldýrmayý hedefliyor. Veri ihlallerinin yuzde 80'den fazlasi kullanilan sifrelerdeki hatalardan ileri geliyor. Kullanýcýlar iþlerini daha pratik þekilde yapmak, hýz kazanmak ve bazen de unutmamak için tüm uygulamalarda benzer veya ayný þifreleri veya zayýf þifreleri tercih ediyor.

Iste bu noktada sifresiz dogrulama yapan alternatif dogrulama yontemleri on plana cikiyor.

https://kron.com.tr/sifresiz-bir-gel...-kadar-yakiniz

Yani bu PAM ve IAM olayinda hala ekmek var.

Yatirim tavsiyesi degildir

7. aþaðýya devre kesti qoduðum hýrsýzlarý.

hayal satan pezvnk hissesi

8.  Alýntý Originally Posted by lionnes Yazýyý Oku

dolar 16 oldu !!

endeks tl bazlý ralli yaptý ve hala yapmaya devam ediyor.

ev fiyatlarý son 1 senede 3 kat arttý .

araba fiyatlarý son 1 senede 3 kat arttý .

gýda elektrik faturlar elektronik,ev kiralarý vs son 1 senede 3-5 kat arttý .

özet olarak heþeyin fiyatý 3-5 kat arttý son bir buçuk senede .

bu qoduðm hissesi hala 30larda 40 larda cebelleþiiyor .. sürünüyor.. üstelik 79dan düþtü buralara

enflasyon veya dolar bazlý olarak birbuçuk sene önceki 79tl zirvesini baz alýrsak, ortalama 5-6 kat kayýp var son birbuçuk senede..

haram olsun

hýrsýzlar !!

son bir buçuk senede ..

dolar 2 kattan fazla yükseldi
    þu an dolar 16 lirayý da geçti ..

endeks 2 kat yükseldi, bazý bist30 büyük hisseler 3 -5 kat yükseldiler.

ev fiyatlarý 3 kat arttý

araba fiyatlarý 3 kat karttý...

yakýt fiyatlarý 3 kat arttý..

elektrik su doðalgaz faturalar 3 kat arttý..

gýda 3 kat bazý gýdalar 5 kat arttý..

et süt ürünleri 3 kat arttý

kaðýt ürünleri 3 kat arttý

ev eþyasý beyaz eþya vs 3-5 kat arttý..

her þeyin fiyatý 3 bazýlarýnýn 4 veya 5 kat arttý son bir buçuk senede..

bu qoduðum hýrsýzlarýn hissesi artmayý geçtim , 70 lerde yatay gitmesini geçtim 70 70lerden zirvesinden 2-3 kat düþtü.

qoduðumun hýrsýzlarý

Sayfa 483/914 ÝlkÝlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •