Sayfa 906/914 ÝlkÝlk ... 406806856896904905906907908 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 7,241 - 7,248 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. https://resmim.net/cdn/2024/02/17/Z99Cmi.png
    Haftalýk LOG Grafiðimiz bu þekilde. Kanal tepesini test etmesini beklerim. Ama öncesinde 22 üzeri kapanýþlar görmeliyiz.
    Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

2.  Alýntý Originally Posted by oxsion Yazýyý Oku
    ben geldim.. orta vade portföye girdi..
    hafta.. çok çok önemli yerlere gelmiþ.. üstü kalýcýlýk orta vade yeni bir trend.. tabii bence..

Baba yorgun evlat, fazla býdý býdý yapma...!!!

3. USD hafta..

Baba yorgun evlat, fazla býdý býdý yapma...!!!

4. Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

5. 14 12 2022 kront 23300 dolar 18650 yükseldi tavan oldu diye seviniyoz

6. Geldik zurnanýn zýrt dediði yere....
    TL bazlý baktýðýmýzda tam tamýna eski zirvesinde bitirdi. Acayip bir teknik duruþ oldu..... Bugun itibariyle yatýrýmcýlarýn hepsinin maliyeti sýfýrlandý.
    Öle biþi. Þu hissede durup kar edenebilene helal olsun. Yatýrýcýmlara selam olsun. Hayýrlýsý olsun. Herkese bol kazanç olsun.... Kalýn saðlýcakla...

USD bazlý da aþaðýdaki þekilde.

Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

7. Selam. Ýþnet baðlantýsýnýn kront a etkisi ile ilgili fikri olan var mý? Ýþnet in baðlantýlý olduðu þirketler vs de fena gözükmüyor ama hissede nasýl bir ivme yaratýr kestiremedim...

8. https://resmim.net/cdn/2024/02/23/ZFwslD.png
    Haftalýk LOG. USD grafik.
    Haftaya önemli bir eþiðe gelmiþ olacaðýz. Yaklaþýk 0,97 Dolar seviyesi önemli direnç yeridir. Kýrarsa ne ala. Ama kýramazsa düzeltme kaçýnýlmaz olacaktýr.
    Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

Sayfa 906/914 ÝlkÝlk ... 406806856896904905906907908 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •