Sayfa 892/914 ÝlkÝlk ... 392792842882890891892893894902 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 7,129 - 7,136 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Walla Kim iyi niyetli kim kötü niyetli bulemeyizde paramý Fatih terim fonuna yatirsam daha az küfür ederdik heralde

HUAWEI VNS-L31 cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yaw Sn.Usta siz ne anlatýyorsunuz Allah aþkýna. Geçen sene dedinizki ben bir daha yazmayacam dediniz gittiniz. Baþka arkdaþlarýnda paylaþýmlarý vardý onlarda yazmýyor. Þu an kim yazmýþ kim yazmamýþ zerre umrumda deðil....

Forumda veya baþka platformlarda g.tü yiyen, tüm yapýlan pisliklere sesini çýkaracaktý. Varsa alýp veremediðiniz burdaki insanlara sataþmayýn ; ses çýkaramayan kim varsa gidin onlara söyleyin.

Böyle bir þey yok; gelip gelip buradakilere atýp tutmak yok... Kimse görmesede Allah görür.

Açýk söylüyorum rest rest neyse ne önemli deðil; biz burada g.tümüzü yýrtýrken birileri bizi dolandýrýrken hiç birþey demeyenlerin burada yazanlara laf etmesine karþý dururum.

Eski yatýrýmcýlar olarak bir hukukumuz var kimseyle bozulmasýný istemem benim safým 1 senedir burada direniþ gösterenler tarafýndadýr yani Lionnes tarafýndayým.
    Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

3.  Alýntý Originally Posted by Yýldýz Tozu Yazýyý Oku
    Yaw Sn.Usta siz ne anlatýyorsunuz Allah aþkýna. Geçen sene dedinizki ben bir daha yazmayacam dediniz gittiniz. Baþka arkdaþlarýnda paylaþýmlarý vardý onlarda yazmýyor. Þu an kim yazmýþ kim yazmamýþ zerre umrumda deðil....

Forumda veya baþka platformlarda g.tü yiyen, tüm yapýlan pisliklere sesini çýkaracaktý. Varsa alýp veremediðiniz burdaki insanlara sataþmayýn ; ses çýkaramayan kim varsa gidin onlara söyleyin.

Böyle bir þey yok; gelip gelip buradakilere atýp tutmak yok... Kimse görmesede Allah görür.

Açýk söylüyorum rest rest neyse ne önemli deðil; biz burada g.tümüzü yýrtýrken birileri bizi dolandýrýrken hiç birþey demeyenlerin burada yazanlara laf etmesine karþý dururum.

Eski yatýrýmcýlar olarak bir hukukumuz var kimseyle bozulmasýný istemem benim safým 1 senedir burada direniþ gösterenler tarafýndadýr yani Lionnes tarafýndayým.
    Sayýn Yýldýz Tozu , normalde sizi bu konuya dahil etmezdim ..

ama adam durup durup sataþýyor bana . Yeni yatýrýmcýlar görsün kimin ne olduðunu diye sizden ricada bulundum .

Bu adamýn ne alýp veremediði var benle, yýllar geçmesine raðmen hala anlamýþ deðilim .

Bir tane bilanço analizi yapmamýþým diyor.. bak bakk adam kafayý benle yemiþ resmen

ayrýca sadece LÝNK i yazmadým ki , PAPÝL yazdým , MÝATK SDDTR yazdým , SASA Hekts eskiden yazýyordum ama ayný sektörde deðiller diye bu 2 hisseyi yazmayý býraktmýþtým örnek olarak .

Hala da yazmaya devam edeceðim diðer hisseleri örnek olarak göstermeye devam edeceðim.

bugünkü yazýmda da ne yazmýþtým ? Demiþitm ki ne zaman ki PAPÝL ve LÝNK F/S leri düþer , iþte o zaman ben de Kront'u 10 , 15 li F/S lerden satarým .

Sizin de deðiniz gibi allah var bee yýllardýr sayýsýz kez bilanço analizi , temel analiz yaptým . Siz dahi eski yatýrýmcýlarýn hepsi biliyor zaten bunu .

Adam bana takmýþ yýllardýr . Speðin adamý diyor bana

Sizi bu konuya dahi ettiðim için sizden özür diliyorum .

4.  Alýntý Originally Posted by Yýldýz Tozu Yazýyý Oku
    Yaw Sn.Usta siz ne anlatýyorsunuz Allah aþkýna. Geçen sene dedinizki ben bir daha yazmayacam dediniz gittiniz. Baþka arkdaþlarýnda paylaþýmlarý vardý onlarda yazmýyor. Þu an kim yazmýþ kim yazmamýþ zerre umrumda deðil....

Endiseye mahal yok Sayin Yildiz tozu, uzun kalici degilim.

Ucan kacan hisselerin gece gunduz yazilmasi size bir mucadele sekli olarak gorunuyorsa, dolarin 2 sene sonraki fiyatina gore bugunku hisse fiyatinin olmasi gereken degerin hesaplanmaya calisilmasi normal gorunuyorsa, bir kimsenin forumu kisisel gunlugu gibi -yok sunu ettim, sundan vazgectim seklinde- kullanmasi rahatsiz etmiyorsa, hep spege laf sokup guya alakasizlarmis gibi patron ile ilintilemekten cekinip bir de elemanin g..nu yirtarcasina direnis yaptigini dusunuyorsan, vs..vs..hukukumuz var deyip bir sey demiyorum

Yatirim tavsiyesi degildir

5.  Alýntý Originally Posted by lionnes1 Yazýyý Oku
    Sayýn Yýldýz Tozu , normalde sizi bu konuya dahil etmezdim ..

ama adam durup durup sataþýyor bana . Yeni yatýrýmcýlar görsün kimin ne olduðunu diye sizden ricada bulundum .

Bu adamýn ne alýp veremediði var benle, yýllar geçmesine raðmen hala anlamýþ deðilim .

Bir tane bilanço analizi yapmamýþým diyor.. bak bakk adam kafayý benle yemiþ resmen

ayrýca sadece LÝNK i yazmadým ki , PAPÝL yazdým , MÝATK SDDTR yazdým , SASA Hekts eskiden yazýyordum ama ayný sektörde deðiller diye bu 2 hisseyi yazmayý býraktmýþtým örnek olarak .

Hala da yazmaya devam edeceðim diðer hisseleri örnek olarak göstermeye devam edeceðim.

bugünkü yazýmda da ne yazmýþtým ? Demiþitm ki ne zaman ki PAPÝL ve LÝNK F/S leri düþer , iþte o zaman ben de Kront'u 10 , 15 li F/S lerden satarým .

Sizin de deðiniz gibi allah var bee yýllardýr sayýsýz kez bilanço analizi , temel analiz yaptým . Siz dahi eski yatýrýmcýlarýn hepsi biliyor zaten bunu .

Adam bana takmýþ yýllardýr . Speðin adamý diyor bana

Sizi bu konuya dahi ettiðim için sizden özür diliyorum .
    Spegin adami lafina size demedim. Spegin adami =para almasina ragmen- boyle is cikaramazdi dedim.

Bilanco analizi yapmamis demedim. Kayda deger bilanco analizi yapmamis dedim. Yurtici satislarindaki devasa artis, en yuzeysel analizde bile gorulurdu.

6. Bakýn beyler; bu bir karakter meselesi bu bir karþý duruþ bir direniþ meselesi.

Bazýlarý bunu farklý gösteriyor diye onu dýþlamak benim karakterimde yok.

Kimseye ne diyeceðini veya ne kadar kalacaðýný veya ne yazacaðýný söyleyecek durumda deðilim. Ýsteyen istediðini yazar istediði kadar kalýr.

Ama 2 farklý anlayýþ arasýnda benim tarafým 1 yýldýr bir þeyler yazýp söyleyip ateþi canlý tutan Lionnes benim gözümde kýymetlidir.
    Gelip adama laf atan olursa kim olursa olsun yakýn veya uzak kim olursa olsun Lionnesin tarafýnda dururum.
    Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

7. Saðolun Sayýn Yýldýz Tozu .

Iyi niyet ya da kotu niyet kimse bilemez. Niyet okumanin bir manasi yok. Syin lionnes1 in yazdiklarina katilmiyorum ama bu demek degildir ki, goruslerine deger vermiyorum. herkes kendince inandigini, bildigini yazsin. Burda yazilanlardan ilham alip, link alan varsa da kendi bilecegi is.

Siz de yazin sayin Usta. Bne bu hissede yeniyim. Iyi de kardayim aslinda. Ama hedefim cok daha buyuk bu hissede. Tek gormek istedigim sey, cironun roketlemesi. Linkmis, suymus buymus beni ilgilendirmiyor. Bu sirket hizli buyumeli.

Sayfa 892/914 ÝlkÝlk ... 392792842882890891892893894902 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •