Sayfa 19/914 ÝlkÝlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 145 - 152 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alýntý Originally Posted by kafkas26 Yazýyý Oku
    Âlem aldýðým hisse yükselsin diye bakar, bende tahtacý mal mý ona bakýyorum artýk.

SM-M105G cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Günlükçüleri , kýsa vadecileri dökmeye çalýþýyordur ama sürpriz bir bilançoda durum terse dönebilir. Benim gözümde Kront o kadar iddialý ürünlere raðmen 2016 sonundaki cironun dolar bazlý hala gerisinde. Yani 1 arpa boyu yol alýnabilmiþ deðil ciro açýsýndan. TL bazlý ciro artýþý bir þey ifade etmiyor çünkü ürünlerini dolar üzerinden satýyor yanlýþým yoksa .

2. Eskiden kront ile ilgili bilgi almak son geliþmeler nedir diye merak gidermek için bu baþlýða bakardim.mutlu olurdum .(emek verenlere tesekkurler).kront geleceðine umutla bakardim

Þimdi ise bilgilendirici paylaþýmlar goremeyince moralim bozuluyor . Kront baþlýðýnýn eski haline dönmesi umuduyla ...

SM-N750 cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Evet kýsa vade trend desteði çalýþtý ve kýrýlým yukarý yönde gerçekleþti. Bundan sonra ne olacak? Bence bu hareketin hedefi 28,19 geçerse 30,44 civarý olabilir.
    Yazdýklarým ve çizdiklerim asla yatýrým tavsiyesi olamaz......

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

Umut hocam ben 27 gördüm.
    Tabi 28 de olur 30 da .
    Lâkin bu hisse 70 tl yi görecek bu sene inþallah.
    Geri dönecem zaten.
    Yüklü tasicam bu sefer.
    15 bin civarý.
    Gazanýz mübarek olsun.
     Alýntý Originally Posted by Umut0109 Yazýyý Oku

Evet kýsa vade trend desteði çalýþtý ve kýrýlým yukarý yönde gerçekleþti. Bundan sonra ne olacak? Bence bu hareketin hedefi 28,19 geçerse 30,44 civarý olabilir.
    Yazdýklarým ve çizdiklerim asla yatýrým tavsiyesi olamaz......

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

Guzel6 insan, yazýlacak her þey yazýldý.
    Sektöründe Turkiyede lider bence ama çöp hisse muamelesi görüyor.
    Brutten çýkýnca düzelir.
     Alýntý Originally Posted by mehmetim123 Yazýyý Oku
    Eskiden kront ile ilgili bilgi almak son geliþmeler nedir diye merak gidermek için bu baþlýða bakardim.mutlu olurdum .(emek verenlere tesekkurler).kront geleceðine umutla bakardim

Þimdi ise bilgilendirici paylaþýmlar goremeyince moralim bozuluyor . Kront baþlýðýnýn eski haline dönmesi umuduyla ...

SM-N750 cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Maalesef
    Sizin dediðiniz nokta 41 tl dir ki orayý da görecek
     Alýntý Originally Posted by fatihrustu Yazýyý Oku
    Günlükçüleri , kýsa vadecileri dökmeye çalýþýyordur ama sürpriz bir bilançoda durum terse dönebilir. Benim gözümde Kront o kadar iddialý ürünlere raðmen 2016 sonundaki cironun dolar bazlý hala gerisinde. Yani 1 arpa boyu yol alýnabilmiþ deðil ciro açýsýndan. TL bazlý ciro artýþý bir þey ifade etmiyor çünkü ürünlerini dolar üzerinden satýyor yanlýþým yoksa .

7. Slm eski ortaklar ben 22 den vedalasmistim sonra 12 düþtü elim ardyz gitti .Kronta döneyim dedim o zamanlar ama ardyz ile takip ediyorum.Kront çok güçlü duruyor biraz yarýn gelmeyi düþünüyorum bakalým hayýrlýsý

VIA_G4 cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatýrým yönlendirmesi olmasýn.Yatýrým danýþmaný deðilim kendi bacaðýmdan asýlýrým.
    Nakit kraldýr.

8. 15 bin derken lotsa iyi paraysa bosyere gelme
     Alýntý Originally Posted by kafkas26 Yazýyý Oku
    Umut hocam ben 27 gördüm.
    Tabi 28 de olur 30 da .
    Lâkin bu hisse 70 tl yi görecek bu sene inþallah.
    Geri dönecem zaten.
    Yüklü tasicam bu sefer.
    15 bin civarý.
    Gazanýz mübarek olsun.

VIA_G4 cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatýrým yönlendirmesi olmasýn.Yatýrým danýþmaný deðilim kendi bacaðýmdan asýlýrým.
    Nakit kraldýr.

Sayfa 19/914 ÝlkÝlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •