Sayfa 23/43 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
Arama sonucu : 340 madde; 177 - 184 arası.

Konu: ETILR - Etiler Gıda

aylık takas

4. Bir sen kaldın grupta geride. Bir kaç gündür kim ne yaptı bu günlerde hissede.
    Anlamak zor. Bir anda hızlıca gidiyor, daha hızlı bir şekilde geri dönüyor.

ETILR Konsolide 2020/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 1263400

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

uzun süredir (neredeyse 2 aydir) birsey yazilip cizilmemis ! kimse kalmamis sanirim.

şirket sermayesini 12.352.370 TL'den %223,82 oranında 27.647.630 TL artırarak 40.000.000 TL'ye çıkarmak için kurula başvuru yapti ! bunu sirket icin olumlu bir haber olarak dusunuyorum.

Şirket söz konusu fon ile; şirkete ait 8 adet merkez şube açılması, 10 adet hazır şube satın alınması
    ve şubelerine satışını yapmakta olduğu ticari mal niteliğindeki gıda ve ambalaj malzemelerinin satın alınmasında kullanacak deniyor genis aciklamada !

spk kisa bir sure sonra konuya iliskin kararini aciklayacaktir, olumlu olmasi durumunda bir hareketlilik bekliyorum acikcasi !

az da olsa bir pozisyon acma egilimindeyim.

ancak

ETILR payında 15/05/2020 tarihinden itibaren 3 ay süreyle mevcut "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı"na ilave olarak "BrütTakas" ve "Emir Toplama Aşamalarında Denge Bilgisi Yayınının Kısıtlanması" şeklindeki önleyici tedbirler uygulamaya konulmuş durumda!!! bu yasak 15.08.2020'de bitiyor, spk karari da olumlu gelirse (piyasalardada anormal bir olumsuz gelisme olmazsa) bir yukari atak olur gibi duruyor, takaslar epey toplu gozukuyor

yatırım tavsiyesi degildir

tamamen ölü numarası çekiliyor tahtaya !

yarin 3-5 bin lot alacagim ! 2.75 gibi alabiliriz diye dusunuyorum.

ölü taklidi yapilan tahtalari severim.

aefes, svgyo ile birlikte bu da portfoyün cok kucuk bir parçası olarak 1 yıl dursun bakalim.

yani sube ve franchise'lerine bakinca mcdonalds ve burger king benzeri guzel bir havasi var ! gelisim gosterebilir belki yerli alternatif olarak

yatırım tavsiyesi degildir

Sayfa 23/43 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •