Sayfa 14/550 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 4399 madde; 105 - 112 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    en doğru tesbit.altında birşey aramayın.20 yıldır takip ederim.mutlaka geri gelir.bunun unutmayın.
    Geri gelmeyen hisse var mı? mutlaka gelir,,ama nereden gelir,önemli olan bu
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    yazdıklarınızın hiçbirisi güncel degil.karamercanın CEO luktan ayrılalı 100 yıl oldu. eczacıbaşı nükleer tıp alanından fırsat bulsa hemen cıkacak.karsız ve buyumeyen bir iş kolu.işlem hacmi son kovidden aylar önce yukselmişti.yukselişin ayak seslerini anlamıştık.nedeni kovid değil.ancak bir gerekçe ararsanız kovide sarılabilirsiniz.
    Ben güncel demedim zaten,,geleceğe ışık tuttuğu için alıntıladım.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Bu hisse ilaç şirketi değil diyen dumbukler vardı bize sattirdi ve kayboldular. Hisse üç günde tarihi zirve yaptı. Allah belanızı versin emi
    Bunu diyen patron kardeşlerden biri.
    İLAÇ ÜZERİMİZE YAPIŞMIŞ BİR ETİKET...
    Ne anlarsın bu laftan?( zatı muhterem kendini doğal natürel tarıma vakfetmiş şu aralar)

4. İyi de kardeşim siz başkasınn lafıylamı hisse alıp satıyorsunuz orda koskoca faaliyet rağoru var sitesi var napıyor ediyor nakit durum akış hepsi yazıyor zaten

5. Allah bin bereket versin her tavandan %20 satıyorum kaldi son %20 giderse sizlere bol kazamclar düüşerse duruma göre girerim. Bugün tek sıkıntı sabah gap bıraktı 3 gündür kapatıp gidiyordu

6.  Alıntı Originally Posted by Mustafabasaran Yazıyı Oku
    Allah bin bereket versin her tavandan %20 satıyorum kaldi son %20 giderse sizlere bol kazamclar düüşerse duruma göre girerim. Bugün tek sıkıntı sabah gap bıraktı 3 gündür kapatıp gidiyordu
    Sattıysan sattın arkadaşım millette mi satsın istiyosun bize ne

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by kaçarmı Yazıyı Oku
    Sattıysan sattın arkadaşım millette mi satsın istiyosun bize ne

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben sat mı dedim size kalmış bişey

selec, ecılc, eczyt 3 üde tabana koşuyor hayırlı olsun :@

Sayfa 14/550 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •