Sayfa 217/551 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 4405 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Arsa holdingin. Dolayısıyla Değerleme raporları açıklanmayacaktır. TURGG kendisininkini açıklamak zorunda. İlacın asıl hazinesi Ayazağa arsasıdır. Hem kendi malı, Hem de çok değerli bir konumda.

2. kaçyıl oldu eşek aynı yerde semiriyo süslü mezaramı götürecen şeddeli s..... siz y.t.değil

3. grafik, olmus esssek formasyonuna benziyor, millet pandemide is yapar diye aldi bu hisseyi, birde pandemi bitse Allah korusun taban taban getirecekler resmen.
    ulan bir babayigit cikipta toplasa su fiyatlardan sonra bunlarin eline kanirta kanirta yukardan verse ne guzel olur, ama yokki oyle guclu babayigit, olsada oda gider patronla anlasir. neyse icimi doktum en azindan.

4.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Arsa holdingin. Dolayısıyla Değerleme raporları açıklanmayacaktır. TURGG kendisininkini açıklamak zorunda. İlacın asıl hazinesi Ayazağa arsasıdır. Hem kendi malı, Hem de çok değerli bir konumda.
    Nekdr değerli olabilir ?? Şirket 4 milyar üzeri piyasa değerinde fiyatlanıyor zaten. Bahsettiğiniz arsa 2 milyar civarı ise ancak hazine değeri görür

5. Bizim borsada özelliklede bu hisse de dağ kanunları geçerlidir.Nerede o esip gürleyen arkadaşlar.Güçlü olan haklıdır.Varmı itirazı olan!Malesef.

Yatırım tavsiyesi degildir.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

6. Buradayım. Tek lot satmadım. Buraya yazmıyorsam artık ilgilenen olmadığındandır.

7.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Buradayım. Tek lot satmadım. Buraya yazmıyorsam artık ilgilenen olmadığındandır.
    Satamadığım gibi bu seviyelerden lot sayımı kademeli olarak artırıyorum.

Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

8.  Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Satamadığım gibi bu seviyelerden lot sayımı kademeli olarak artırıyorum.

Bu seviyelerden sonra aşağıda belkide bugün 5,96 a kadar sarkıtabilirler.Şimdilik kendileri çalıp oynuyorlar. Daha sonra en dip seviye olurmu?Bunlar çılgın ve acımasız.Kesinlikle yatırımcıyı bitirip,bıktırıp uzaklaştırmak istiyorlar.Daha uzun süre buradayım.

Sayfa 217/551 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •