Sayfa 518/550 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528 ... SonSon
Arama sonucu : 4399 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Manipulatörün aklının dibinde halen yukarılardan satıp aşağılardan alma art niyeti var!Günlükçüler uzak dursunlar can yakıyorlar!

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

2. Buralardan satıp fiyatı biraz aşağılara çekme niyetleri var.Manipulatörün niyeti şimdilik böyle gözüküyor.!

Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Buralardan satıp fiyatı biraz aşağılara çekme niyetleri var.Manipulatörün niyeti şimdilik böyle gözüküyor.!

Olabilir ama, endeksin çıkışına eşlik etmedi bu rampayı aşırmazsa (45) kendi yanlış bir politika izlemiş olur, zira pek çok insan dalar , bu sefer mevcut duruma göre çok ucıuza düşürmek zorunda kalır, o zaman yeniden insanlar dalar veya lot artırır.
    Yani manipulatöre tavsiyem bir an önce 50 -55 bandına çekmesi o zaman hem kendi hem bir miktar ky başkalarına satar, endeks düzeltirken de toplar.
    Bunu da biz mi anlatalım anlamadım yani bu sayın spek e.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

4. Uzun süredir işlemleri robota bağladıklarını düşünüyorum. Piyasa düşecekse herkesten önce düşüyor, bazen de ters hareketler yapıyor. Belli başlı hisselerle korelasyonu sabit veya sabite yakın seyrediyor. Kısacası; filanca hisseden yapılan karlarla gün içi arbitraja girilmesine işlemler pek izin vermiyor ( bu tür işlemleri sürekli kovaladığım için takip ediyorum, yapay olarak fiyatı çok öldürürse alıyorum, tersi olursa da satıyorum). Cesaret edip al/sat veya sat/al yapanlara imkanlar tanıyor ama arbitraj kısmı biraz zorlu. Nedeni bence bellidir. Robotik işlemler..
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

5.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Uzun süredir işlemleri robota bağladıklarını düşünüyorum. Piyasa düşecekse herkesten önce düşüyor, bazen de ters hareketler yapıyor. Belli başlı hisselerle korelasyonu sabit veya sabite yakın seyrediyor. Kısacası; filanca hisseden yapılan karlarla gün içi arbitraja girilmesine işlemler pek izin vermiyor ( bu tür işlemleri sürekli kovaladığım için takip ediyorum, yapay olarak fiyatı çok öldürürse alıyorum, tersi olursa da satıyorum). Cesaret edip al/sat veya sat/al yapanlara imkanlar tanıyor ama arbitraj kısmı biraz zorlu. Nedeni bence bellidir. Robotik işlemler..
    Evet robotik hareketler olabilir, ben de bir hisse ile sağ meme, sol meme sağma işlemi yapayım derken 1 aydır beklettiler iki hisse de ne diğer çıktı ne bu düştü.
    İlginç ama artık fiyat yanlış diye düşünüyorum robota bir komut vermeli Samsun'a çıkış komutu.
    Plakadan hareketle.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

6. Yukarılardan sattıklarını 44.50 ve aşağı fiyatlardan yerine koyma derdinde.

7. Allah belanızı versin.İşlem durdurma yiyecek kadar ayaklara düştünüz.Yakışıyorsa sorun yok!

8.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Olabilir ama, endeksin çıkışına eşlik etmedi bu rampayı aşırmazsa (45) kendi yanlış bir politika izlemiş olur, zira pek çok insan dalar , bu sefer mevcut duruma göre çok ucıuza düşürmek zorunda kalır, o zaman yeniden insanlar dalar veya lot artırır.
    Yani manipulatöre tavsiyem bir an önce 50 -55 bandına çekmesi o zaman hem kendi hem bir miktar ky başkalarına satar, endeks düzeltirken de toplar.
    Bunu da biz mi anlatalım anlamadım yani bu sayın spek e.
    Örneğin ben küçük miktar hisseme,küçük bir miktar daha ekledim. Al-satçı olmadığıma göre bekleme süresinde orta yol bulabilir miyiz bakalım.

Sayfa 518/550 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •