Sayfa 507/550 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517 ... SonSon
Arama sonucu : 4399 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Topluluk (holding dahil tüm şirketler) 2022 de 350 milyon Euro favök elde etmiş.
    Holding karlılığı bu rakamın altında olmalı ( kaba tahminle 200-250 milyon Euro)
    Bu yıla mahsus olmak üzere kar dağıtımını yüksek tutmuş olabilirler..
    '' İştiraklerimizden Eczacıbaşı Holding A.Ş.'nin 2022 mali yılı karının dağıtımından Şirketimizin payına düşen tutar 615.137.142,96 TL ''......
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. 32 35 eze eze dökecek..
    al sat tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by acemi09 Yazıyı Oku
    32 35 eze eze dökecek..
    sn. acemi ezilecek bi kulağımızın arkası kaldı orayı da isterse beğenirse buyursun ezsin.
    yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik gibi hissediyorum ya nasip.

4.  Alıntı Originally Posted by ohannesburg Yazıyı Oku
    sn. acemi ezilecek bi kulağımızın arkası kaldı orayı da isterse beğenirse buyursun ezsin.
    yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik gibi hissediyorum ya nasip.
    Bunu belirttiğiniz sürece, yeni arkadaşlarla birlikte yolu uzatıyoruz. Gibi, gibi , bilemedim, umarım siz haklısınızdır. İyi Pazarlar.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

5.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bunu belirttiğiniz sürece, yeni arkadaşlarla birlikte yolu uzatıyoruz. Gibi, gibi , bilemedim, umarım siz haklısınızdır. İyi Pazarlar.
    Biraz sessiz kalabilirsek lütfen.Arkadaşların iyi niyetle yazdıgını biliyorum.Ancak
    böyle ifadeler kesinlikle yol alacaksa yolu uzatırrr!

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

6. endeks şuan 5387 saat 14.10 az sonra endeks 5450 öncüler bankalar

7. bankalarda filelr oynasşıyor mal filan verdikleri yok verip altan geri alıyorlar maliyetleri burası..götüren zatı muhterem alışta..rahat

al sat tavsiyesi değildir

8. viyop yüzünden bunuda viyopluyolar..ilacın en bedavası..filler mal basmadan endeksi bastılar..eleri mal dolu ama viyop ta kazanıyor vatandaşlar..

Sayfa 507/550 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •