Sayfa 65/550 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 4399 madde; 513 - 520 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by severalyears Yazıyı Oku
    https://invst.ly/ryua2

buna teknik filan işlemez ama üçgen artık kırılma noktasında 1-2 gün ve aylar sonra macd dipten yukarı kesmek üzere, sar iki gündür alış veriyor para girişi ve rsi çıkışa müsait. motorları ısıtıyor gibi yukarı kırması için sadece biraz hacim ve sakin bir haftaya ihtiyaç var. grafik çalışmamdır kesinlikle YTD
    Aynen katılıyorum.. teknik güzel gidiyor 5.95 in altına kırmaz ise 6.23 ün üstüne attığı anda şenlik var demektir ama... aması var...işler mi?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bugun bu durusu beklemezdim acıkcası sasırttı
    ytd

3. Kanal D haber ve diğer haber kanallarında yine kolonya bitti haberleri başladı. Bu akşam vardı. litre 40tl olmuş. bim ve benzerlerinde mağzalarda tükenmiş. yine bir hikaye

4. aşağıda saygıdeğer üstad dow 16 yı görüyorum hoş gelmişsiniz

5. kartal projesi ile ilgili son gelişmeler nedir acaba...2018 den sonra konu ile ilgili kap haberi bulamadım.yapımına neden başlamadılar acaba...konut fiyatları rekor kırarken gecikmelerinin sebebi nedir??

6. Henüz arazi tarla vasfında. İmar degişmedigi için proje açıklanması dogru olmaz. Eczacıbaşı ailesi borsada ki en cimri aile. Pasta büyük kimseyle paylaşma niyetleri de yok.
     Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    kartal projesi ile ilgili son gelişmeler nedir acaba...2018 den sonra konu ile ilgili kap haberi bulamadım.yapımına neden başlamadılar acaba...konut fiyatları rekor kırarken gecikmelerinin sebebi nedir??

7. ECİLC, ECZYT, ve borsada olmayan ECZACIBAŞI HOLDİNG üçü de holding yapısında, ve bu grup şirketleri arası ortaklık yapısı çok karmaşık duruna getirilmiş. Bu yapı içinde bilançolarda bir çok şey örtülü kalmış oluyor. Sadeleşme ve şefaflaşması gerek.

Bunun için de “Seramik karo vitra intema gibi yapı malzemeleri ile arsalar ve emlak geliştirme” bir çatı altında toplanmas(İNTEM kapsamında olabilir), ilac, tıbbi cihaz, tüketim malzemeleri ile diğer varlıklar başka bir şirket çatısı altında toplanıp ve birbirine karşılıklı iştşraklilik durumu olmayan bağımsız iki şirket olarak borsada işlem görmesi iyi bir yapılanmalar olur.

8. Iyide zaten eczacibasinin yapmak istedigi sorketlerinde ne olup bittiginin bilinmesini istemedigi icin bu karisik yapi var. bu dediginizi yillardir yoplandigi kendi hisselerini tepeye cikartip ky nin eline vermek icin kullanir.

Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    ECİLC, ECZYT, ve borsada olmayan ECZACIBAŞI HOLDİNG üçü de holding yapısında, ve bu grup şirketleri arası ortaklık yapısı çok karmaşık duruna getirilmiş. Bu yapı içinde bilançolarda bir çok şey örtülü kalmış oluyor. Sadeleşme ve şefaflaşması gerek.

Bunun için de “Seramik karo vitra intema gibi yapı malzemeleri ile arsalar ve emlak geliştirme” bir çatı altında toplanmas(İNTEM kapsamında olabilir), ilac, tıbbi cihaz, tüketim malzemeleri ile diğer varlıklar başka bir şirket çatısı altında toplanıp ve birbirine karşılıklı iştşraklilik durumu olmayan bağımsız iki şirket olarak borsada işlem görmesi iyi bir yapılanmalar olur.

Sayfa 65/550 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •