Sayfa 484/550 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534 ... SonSon
Arama sonucu : 4399 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Bugünde saklama değerleriyle oynamaya başladılar.Sanıyorum ilk 5 veya ilk 10 aracı kurumda aldığı lotları dikkat çekmesin diye başka aracı kurumlara dağıttılar.Oyunun ve hilenin bini bir para.SPK seyretmeye duyarsız kalmaya devam.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

2. Yapsın şerefyoksunu satmayı düşünmüyorum dahada alacam 18 getirsin bakalım nasıl yığacam 200 k lotu

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiçbir yorumum yatırım tavsiyesi değildir...

3. Spe..in bu topikte de adamları muhabirleri olduğuna kesinlikle inanıyorum.İlginç evet.Saklama değerlerini de yatırımcının dikkatini çekmeyecek hale dönüştürdüler. Karşımızda çok yönlü çalışan bir organizasyon var.

Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

4. REZALET.REZALET.REZALET.

Böyle bir rezalet daha görülmedi.Bir günde 2 defa işlem sırası durdurma bildirimi.Bu hissede yatırımcıyı bir daha gelmemek üzere bin pişman etmeye kararlı görünüyorlar. SPK açıklama yazılarını aldım kabul ettim birşey yokmuş ben ne yapabilirim diyerek sadece seyrediyor.Bu hisse de sabıkalılar grubuna dahil oldu.

5. Kardeşim bunlar asıl teleğram da toplanıyor özcan denen bir zaat var tam patron elemanı kendini ky yatırımcı dostu gibi gösterip her türlü pislik içinde SPK asıl bunlara bakması lazım ama onlarda ipe un sermiş köpek siz köy misali
    Düşünsenize%7 eksi aniden artıya geçiyor sırf bu yüzden C......oy verecem
     Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    REZALET.REZALET.REZALET.

Böyle bir rezalet daha görülmedi.Bir günde 2 defa işlem sırası durdurma bildirimi.Bu hissede yatırımcıyı bir daha gelmemek üzere bin pişman etmeye kararlı görünüyorlar. SPK açıklama yazılarını aldım kabul ettim birşey yokmuş ben ne yapabilirim diyerek sadece seyrediyor.Bu hisse de sabıkalılar grubuna dahil oldu.

6.  Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Spe..in bu topikte de adamları muhabirleri olduğuna kesinlikle inanıyorum.İlginç evet.Saklama değerlerini de yatırımcının dikkatini çekmeyecek hale dönüştürdüler. Karşımızda çok yönlü çalışan bir organizasyon var.

Ben bunu hatırlarsanız daha önce söylemiştim, hatta tweeterda bir tip var patrona saldırır durur, ona yazdım , sen ne işsin, tarzında cevap vermedi. Buradaki
    bir isimden eminim birkaç noktadan test ettim ama ismini vermem birbirimizi tanıyoruz . Fark etmez , misyonu zaten, tamam hemen hemen.

Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    REZALET.REZALET.REZALET.

Ben dedimki ey ky yaklaşma hem yanacaksın hem yakacaksın ne dediysem o oldu, oldu da iyi mi oldu , olmadı, aşağı bakıyorum bazen 1 üye 10 misafir zavallı kedi gibi bekleşiyorlar bi şey çıkar mı diye. Üzücü tabii. Samimi olarak üzücü , bence çoğu bu adamları tanımaz. Bu adam/lar ilk 3 e girer. Yapmaları gereken Telegram grubundaysalar sövsün saysınlar zaten engellerler hepsi aynı şeyi yapsın çıksınlar Telegram dan . Bu p... şt lar artık çözüldüklerini görsün.

7. Üstat bende ordaydım bir aralar arkadaşlar dan biri blr konuda fikir beyan etti adamı hemen şutladı bende neden attın keşke Kalsaydı dedim diye beni de şutladı demem o ki patronun has adamı Ky uyanmadı buna bende dahilim
     Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Ben bunu hatırlarsanız daha önce söylemiştim, hatta tweeterda bir tip var patrona saldırır durur, ona yazdım , sen ne işsin, tarzında cevap vermedi. Buradaki
    bir isimden eminim birkaç noktadan test ettim ama ismini vermem birbirimizi tanıyoruz . Fark etmez , misyonu zaten, tamam hemen hemen.

Ben dedimki ey ky yaklaşma hem yanacaksın hem yakacaksın ne dediysem o oldu, oldu da iyi mi oldu , olmadı, aşağı bakıyorum bazen 1 üye 10 misafir zavallı kedi gibi bekleşiyorlar bi şey çıkar mı diye. Üzücü tabii. Samimi olarak üzücü , bence çoğu bu adamları tanımaz. Bu adam/lar ilk 3 e girer. Yapmaları gereken Telegram grubundaysalar sövsün saysınlar zaten engellerler hepsi aynı şeyi yapsın çıksınlar Telegram dan . Bu p... şt lar artık çözüldüklerini görsün.

8. Kırk yıllık kağıdı neredeyse borsanın en tabansız en fırıldak kağıdı yaptılar.

Sayfa 484/550 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •