Sayfa 27/579 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 209 - 216 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Tencere Guest
    Vakifa büyük yatırım yaptı hazine.. vakıf.... Abi...

Admin centilmenlik yapti, "1000 sayfa doldu, yeni topigi siz acin" dedi.

Adil olmak bakimindan en fazla yazanin topik acma hakki olmasi lazim. Onceki topikte durum bu:

KD actigina gore, Halk Kafe IV geldiginde hakkin sahna veya TREND'e gitmesi lazim. Hangisi burdaysa artik, zaten omuz boyuyla onde sahna.

Ondan sonraki yildiz ortagimiza. O da korktu kacti ya. Halbuki ne guzel mallarini almisti, bekleyecekti. Keyfin yerinde mi yildiz?

Itiraz yoksa boyle olur gibi.

3. Vakıf-Halk tahsisli, akbank yapı bedelli yaptı. garanti bankası yabancı bir şey diyemem. İŞC 500 milyar aktif büyüklüğü geçmiş, 4,5 milyar sermaye bu ortamda hoş değil. Uzun sürer ama sermaye artışı gelmesi beklenmeli.

Yanliz tencere'den de korktum, 3 ayda yazdigimizi yarim saate sigdirdi. sahna ve TREND'den kapabilir bundan sonraki basligi.

5.  Alıntı Originally Posted by Tencere Yazıyı Oku
    Vakifa büyük yatırım yaptı hazine.. vakıf.... Abi...
    Tahsisli sermaye artırımı yapan bir şirket yada bir kurum, bir nevi tekalifi milliye yapmış demektir. O yüzden bence vakıf da doğru değil, hatta 666 gibi bunlara başka isim verilmeli. Bu akşam halk ve vakıf yasağı gelebilir. Topiğin CAFE kısmı aktifleşir. Henüz twiter bu tahsisliyi çözemedi.

abi sen de sağ gösterip sol vurdun.
    5.36 yı gösterip
    4.80 ne gitmişsin.
    korkulur vallahi
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Tencere Guest
    Hisse 10$ olsa 70 TL ediyor..

Sermaye 3 desek 210 milyar TL ediyor 30 milyar dolar...

Hayal..

10 $ ve üzeri alan el Fatiha

8.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    abi sen de sağ gösterip sol vurdun.
    5.36 yı gösterip
    4.80 ne gitmişsin.
    korkulur vallahi
    ben o para gelecek yazısını okuduğumda normal olmadığını gördüm, yoksa 5,36 üstü benim için önemli. İşc oyak gibi yatırımcısını sevindirir, işc emeklisi vefaat ettiğinde evine gider cenazeye katılır, unutmaz emekçisini. Camlarda her şey normal. Bence çok fazla anlam yüklendi, olmadığı görüldü. O aranan anlam bizim borsamızın dolar değerinde var. Mesela XPGIP virüs krizinde 76000 den bugün 172000 geldi. 1,5 ayda %150 arttı, gelişen piyasa borsamız. Bankalar gerilerken MEGAP değer kazanıyor, MEGAP kapatalım mı, açalım mı, göz alıtna alalım mı diye sorgulanırken. İŞC'yi devlet alacaksa alırdı, almıyorsa kendi istediği için değil, alamadığı için. Bu nedenle DOW izlenerek sahurda 1000 lot, iftar üstü 1000 lot biraz zamana yayalım. Bu şekilde topluyorum. 21 milyar tl dövizi 6,5 rakamına kadar çekebilir, emin değil ama.

Sayfa 27/579 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •