Sayfa 289/579 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Bu banka cok kotu gunler gecirdi. 80 sentin altina gitmiyor iste. Bu son korona ile biraz saldi, sadece o kadar. Hisseyi alan tasiyabiliyorsa kaybetmez. Ne kadar tasimasi gerekir allah bilir. 50 sent falan olmaz, senelerdir satan satmis giden gitmis artik.

Uzun suredir tasiyan icin burdan satmak zaten olmaz. Giden gitti, kacan firsatlar kacti zaten. Yani bunun da sirasi gelirse? Grafigine bakan dipte biktirdiklarini anlar. Dolar bazli %10luk bantta kac aydir. Bu elbet yukari kiracak gunun birinde.

2. Bu adi hisse darbe girişiminde bile 7 altını görmedi, bu 4.xx ve 5.xx ısrarı neden?

Alıntı Originally Posted by huseyin81 Yazıyı Oku
    mahkeme hakimi berman,30 haziranda yapılacak ara duruşmada,seri duruşmaların ne zaman başlayacağı konusunda bir tarih belirlenebilir. hakimin yukardaki açıklaması bir haber sitesinde yayınlanmış.30 hazirandakinin ara duruşma olduğu ve bu ara duruşmada , tarihinin belirleneceği belirtilmiş.bilgisi olan arkadaş var mı?
    Hakimin yazisini koymustum. Savci ile Halk'in avukatlari durusma tarihini belirlesin demis iste 30 Hazirandaki durusmada. Jurili durusmalardan mi bahsediyor acaba.

4.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Bu adi hisse darbe girişiminde bile 7 altını görmedi, bu 4.xx ve 5.xx ısrarı neden?
    o zaman darbe gerçek değilmiydi acaba. yani soruya başka bir soru ile cevap vermek istemezdim.

Not : (feto da gerçek darbede, hatta devletten önce ben feto darbesini 2010 da yedim. )

5. 48 saat özgürlük geliyor, acayip mutluyum, önce geçmiş bayram işini çözerim, geceyi saat 23 gibi izmit jumbo künefede verebiliriz. hesabı ödemek isteyenleri beklerim.

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    48 saat özgürlük geliyor, acayip mutluyum, önce geçmiş bayram işini çözerim, geceyi saat 23 gibi izmit jumbo künefede verebiliriz. hesabı ödemek isteyenleri beklerim.
    Ankaradayım, afiyet olsun dstm, yoksa gelirdim
    Unutma, bu lanet hisseden kurtulunca Mira ve saz ekibi ile birlikte bir somon ve lagos partisi yapacağız.

7.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Ankaradayım, afiyet olsun dstm, yoksa gelirdim
    Unutma, bu lanet hisseden kurtulunca Mira ve saz ekibi ile birlikte bir somon ve lagos partisi yapacağız.
    her zaman her yerde, bende istanbul ereğli antalya izmit mekik dokuyorum.

8. İsdemir de alıyorum, ama trend desteğinde belkide 1-2 kademe altı uçurum. ereğli 8,10 dan 8,65 lere geldi. haftaya sıra isdemir de olabilir.

Sayfa 289/579 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •