Sayfa 374/579 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    (Ereğli/Altın)/(Hulk/Altın)=Ereğli/Hulk
    Bir de etrafına bollinger çiziverin pair trade yaparsınız...
    O secbul buraya gelecek.
    bu grafikte İRONİ var, SECBUL bize halkbanka atlında geliyor, yani kolay kolay anlaşılacak bir grafik değil, dolaşımda olmayan bir grafik. Madem öyle bizde geri kalamayız, oturduk çalıştık ereğli ye altın grafiği yaptık.

Halk-PETROL Guest
    Banka ortağiyim genel kurula yürüyerek gidiyorum otobüse vereceğim parayla 1 lot daha mal aldım hahahahaha işte akıllı para bu demek..

3. Kalan halkbankları da akkıza trampa ettim. Keşke hepsiyle zamanında pet alsaydım, ** halkbankın. İnşallah siz kazanırsınız hulkta sizin adınıza sevinirim. Bist tarihinde daha rezil bir hisse yoktur. F35 yine kaşınıyor. Mahkemesi temyizi boku püsürü en az 3 sene süründürür. Kaybettigim parayamı zamanamı üzüleyim karar veremiyorum. Pet ve akkızdan kazanırsam dönerim... kalın sağlıcakla.

Halk-PETROL Guest
    Öyle yemeğinide salondaki ikramlardan yedim mi bereket versin..

Halk-PETROL Guest
     Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Kalan halkbankları da akkıza trampa ettim. Keşke hepsiyle zamanında pet alsaydım, ** halkbankın. İnşallah siz kazanırsınız hulkta sizin adınıza sevinirim. Bist tarihinde daha rezil bir hisse yoktur. F35 yine kaşınıyor. Mahkemesi temyizi boku püsürü en az 3 sene süründürür. Kaybettigim parayamı zamanamı üzüleyim karar veremiyorum. Pet ve akkızdan kazanırsam dönerim... kalın sağlıcakla.

Cort açan tayfa buradan cort açıyor sonra akıl hastanesi..

Olabilir mal potansiyeli şekildeki gibi

Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Kalan halkbankları da akkıza trampa ettim. Keşke hepsiyle zamanında pet alsaydım, ** halkbankın. İnşallah siz kazanırsınız hulkta sizin adınıza sevinirim. Bist tarihinde daha rezil bir hisse yoktur. F35 yine kaşınıyor. Mahkemesi temyizi boku püsürü en az 3 sene süründürür. Kaybettigim parayamı zamanamı üzüleyim karar veremiyorum. Pet ve akkızdan kazanırsam dönerim... kalın sağlıcakla.
    Bogazda balik vardi 15 olursa???
    Bir yemek ismarlamaktan kacmak icin satmak olmadi Doktor.

Halk-PETROL Guest
    Tekbir

Cort açan tayfa buradan cort açıyor sonra akıl hastanesi..

Tımarhane..

Halk-PETROL Guest
    Allahu ekbar

Sayfa 374/579 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •