Sayfa 165/166 İlkİlk ... 65115155163164165166 SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    borsaya dönüş fikri umarım akıllarına gelir.
    Bu sene için akıllarında olsa da planlarında olmadığını düşünüyorum. Yeşil Yatırım Holdingin bedellisi onaylanır ve Yeşil Dönüşüm İnşaat üzerinden bir başarı elde edilirse dönüş olur. Diğer türlü işimiz zor. Öbür ortağın hisselerini engin yeşile devretmesi durumunu da düşünmek lazım.

2. Engin bey Linkedin hesabında YGYO'nun bir ayda %100 kazandırdığına dair bir haberi paylaşmış.

3. İyi bayramlar. Benim tek batırdığım bu değil o yüzden çok da şaapmıyorum. Ama nedense bunun geri dönme ihtimali beni canlı tutuyor. Hayalci biriyim o yüzden sanıyorum. Yoksa 3 yıl geçmiş üstünden. Daha ne zaman dönecek ki. Ama bir umut işte.
    Umutlu bayramlar. Kapalı olduğu son bayram olsun.

4. http://kapitalyatirimholding.com.tr/
    ** Registrant:
    Yeşil Holding A.Ş.

Organization Name : İsimtescil Bilişim Anonim Şirketi
    Address : Tantavi Mah. Menteşoğlu Cad.
    No: 25 Kat: 2 Terra Plaza Ümraniye İstanbul Türkiye
    Phone : 90-850-2000444
    Fax : 90-216-6062989

Additional Info:
    Created on..............: 2024-Jun-03.
    Expires on..............: 2027-Jun-02.

kapitalyatirimholding.com
    Kayıt Tarihi 28.06.2013

Güncelleme 27.06.2024

Bitiş Tarihi 28.06.2027

Kalan Gün 1086

Domain Yaşı 11

borsaya dönüş kokusu alıyorum ama ne zaman ? nasıl ? bilmiyorum.
    Son düzenleme : carizma; 06-07-2024 saat: 20:17.

5. www.kapitalyatirim.net
    Registrar URL: http://www.namecheap.com
    Kayıt Tarihi 2.04.2024
    Güncelleme 2.04.2024
    Bitiş Tarihi 2.04.2025
    Kalan Gün 269

6. kapitalyatirimholding.com.tr çok yakında yayında!
    Bu sayfa İsimtescil domain (Alan Adı) müşterilerine özel ücretsiz yapım aşamasında sayfasıdır.

yeşil holding ? niye kapital yatırım holdingi tozlu raflara kaldırmıyor ? yeni bir internet sitesiyle canlandırmaya çalışıyor ?

7. Web sitesini uzatmaları normal bir durum. Adam KPHOL’e milyonlarca lira koyup o parayla yeşil dönüşüm inşaat a ş ye ortaklığı devam ettirdi. Şu anda yeşil yatırım holding wowwoyu pasife aldı ama yeşil dönüşüm inşaat ile orayı canlı tutmaya çalışıyor. Bedelli onayı gelmezse ki sanmıyorum, o durumda yeşil dönüşüm inşaat üzerinden renco ürünleri ile evler yapma projesiyle yeşil dönüşüm inşaatı ve rencoyu şahlandıracak. Rencı amerikada fabrika kuruyor diye açıklamaları var. Eğer yeşil dönüşüm inşaat iyi yerlere geliyorsa bize de %50 payımız nedeniyle iyi bir değer katıp borsaya dönüş bileti verebilir.

8. Bir de bence buradaki en önemli konulardan biri diğer ortağın paylarını bir şekilde Kamil yeşile devretmesi. Bu da dönüşte katkı sağlar.

Sayfa 165/166 İlkİlk ... 65115155163164165166 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •