Sayfa 172/1006 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1. dün de belirtiğim gibi böyle düşük faiz yükselmeleriyle doları altını durduramazlar..bakın piyasa umursamadı bile. şuan en az yüzde 20 verirsen doları belki sabitlersin. altın artarsa bile ons nedeniyle artar ki daha ne kadar artacak şüpheli..

millet parasını faiz hariç her şeyde değerlendiriyor.

bu arada ev araba fiyatlarını arttıran mal sahipleri, emlakçılar ve müteahhit tayfa biraz ağlasa da izlesek. en çok onların ağlamasını istiyorum. kredi faiz oranları düştü diye nasıl da mallarına yüzde 50-100 arası zam koydular.

2. Adam televizyonda hala faiz düşecek diyor ne denir ki

3.  Alıntı Originally Posted by AoveN Yazıyı Oku
    Adam televizyonda hala faiz düşecek diyor ne denir ki
    ters algı yapıyor. mb faizi artıracak. danışıklı dövüş yapıyorlar.

yani diyecekler ki cumhurbaşkanı faiz düşecek dedi. mb artırdı olacak. yani mb bağımsızdır algısı işlenecek.

4. Geçiniz bu işleri. Basacaksın 600 bps artırımı diyeceksin ki 11-12 enflasyon var politikayı 14'e çektim üstüne de stopajı 6 aya kadar %5 6 ay üstü %0 yapıyorum, tüm gücümle "gerçek" enflasyonla mücadele edeceğim, siz değerli halkım da bize destek verin diceksin.

5. Faiz arttımı bekleniyor ve isteniyor ama
    Şu ortamda dünya yüzeyinde faiz arttırımı yapan tek bir ülke varmı.
    Ben rastlamadım.
    Faiz arttırımı olursa herhalde ilk ve tek oluruz.

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Faiz arttımı bekleniyor ve isteniyor ama
    Şu ortamda dünya yüzeyinde faiz arttırımı yapan tek bir ülke varmı.
    Ben rastlamadım.
    Faiz arttırımı olursa herhalde ilk ve tek oluruz.
    Dolar endeksi gümbür gümbür aşağı giderken şu ortamda ulusal parası dolara karşı değer kaybeden tek ülke olduğumuzdan olabilir belki.

7. dostlar ingden günlük 9,5 bağlamaya devam mı etsem yoksa halkbank 1 aylık 10,25 orana mı geçsem ikisinde de hesabım var bir eftye bakıyor olay,bu bir ay içinde ing 10.5 üzerine çıkar mı sizce?

8.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Reis kürsüye geldiğinde 7.23 e kadar düşmüştü $

Şimdi 7.30 oldu yine
    geçen gün de aynısı oldu erdoğan açıklama yapacağı vakte yakın kura müdahale ediliyor bu düşüyor reis açıklamayı bitirince eski haline yeniden dönüyor,yine algı peşindeler kurşunları harcamaya devam ediyorlar.

Sayfa 172/1006 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •