Sayfa 56/94 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 441 - 448 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

Yeni hareket şifremiz:Serve tatile çıksın ,bizide tatile göndersin🤲🤲🤲
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Gerçi fiyat 1 lira olsa ne yazar, biz elimizdeki hissenin fiyatına bakarız.Bu fiyatlardan mallananlarda babasının hayrına mı mallandı ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Ben ,anlamam ama bir iddia açalım bakalım.Ben 2,20 diyorum...Siz ne diyorsunuz. Iddia metre başlamıştır.Katılanlar yazsın...
    Ben nedenleriyle açık açık tahsisli fiyat hesaplamamı/tahminimi yaptım. Net olarak 4,85 fiyat çıkacak diyorum.

Fakat sayın selçukoğlu'nun da dediği gibi bu işler olup bitene kadar hisse fiyatı zaten çok farklı yerlerde olacaktır. Bizim önceliğimiz bu.

Saygılar...

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Ben nedenleriyle açık açık tahsisli fiyat hesaplamamı/tahminimi yaptım. Net olarak 4,85 fiyat çıkacak diyorum.

Fakat sayın selçukoğlu'nun da dediği gibi bu işler olup bitene kadar hisse fiyatı zaten çok farklı yerlerde olacaktır. Bizim önceliğimiz bu.

Saygılar...

Ben de Allah diyorum, bu cümlenize sayın hocam🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

Keşke bu hafta Serve ye bağladığım parayı 2 ay önce hisse 1,5...2 civarındayken bağlasaydım. Şu an çok farklı olurdu.Nasip...

6.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Keşke bu hafta Serve ye bağladığım parayı 2 ay önce hisse 1,5...2 civarındayken bağlasaydım. Şu an çok farklı olurdu.Nasip...
    Batık bazan sırf yazmak için yazdığının farkında mısın rafık? Sana 2 ay önce dedim ben o zamanda batık sever böyle hisseleri demiştin. Mala güveniyorsan girecektin gülüm. Ha buralardan girmek fena mı. Onu Allah bilir. Ortada Veysi kaynak bey var Mado var.... traş bir bayrak hissesi bile tavan tavan gidiyorsa. Bu hissede en az byrak hissesi kadar yeni ve ufku pasparlak. Farkedemeyen yatırımcı düşünsün. Sende can sıkma. Allah büyük.. nasibini yersin,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Arkadaşlar şirkete 11 milyon lot girişi mi yoksa 11 milyon tl girişi mi olacak sanırım burada bir netlik yok. Ben sahsen veysi beyin 11 milyon tl koyacağını düşünüyorum diğeri çok uçuk olmaz mi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Taptuk Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şirkete 11 milyon lot girişi mi yoksa 11 milyon tl girişi mi olacak sanırım burada bir netlik yok. Ben sahsen veysi beyin 11 milyon tl koyacağını düşünüyorum diğeri çok uçuk olmaz mi
    Kap bildirimlerinde net olarak 11 milyon lot yazıyor. Hatta önce 13,5 milyondu, 11 e çekildi. Ayrıca uçuk olmasının sorun çıkarma ihtimali de yok. Çünkü 5 mn borçlara, kalanı Kuvva'ya gidecek. Yani Veysi Bey'e geri gidecek. Sonuç 0 borç, + öz sermaye, yeni bir iştirak ve iş alanı, belki de sürpriz prodüksiyon işleri. Kazan-kazan...

Saygılar...

Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Sayfa 56/94 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •