Sayfa 41/94 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 321 - 328 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

Arkadaslar oncelikle hayirli olsun. Beklenen guzellikte bir baslangic yaptik. Umarim ardi gur gelir. Rabbim herkese bol kazanclar versin.

Benim merak ettigim olay su: 3.28x1,25= 4,10₺ seviyesine kadar patron satis yapamiyor, 4,10 dan sonra satis yapabiliyor mu?

Eger oyleyse 4,10a kadar yani cuma ve pazarteside tavan yapma ihtimali cok yuksek?

Sabahlari derinlik paylasabilecek bir ortagimiz var mi aramizda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

Kardeş niyetim cuma elden çıkarmak pazartesi panton satışından sonra çakılırsa ordan alırım alamazsam da sağlık olsun

3. patron %25 prim sonrası satabilir evet ama bu kadar talep varken %25 e razı olur mu ?

4.  Alıntı Originally Posted by İnspector Yazıyı Oku
    Kardeş niyetim cuma elden çıkarmak pazartesi panton satışından sonra çakılırsa ordan alırım alamazsam da sağlık olsun
    Talep dediğiniz nedir ki, iptal tuşuna bakar.
    Borsa hikayeleri; içimizden biri ... https://www.hisse.net/eforum/showthread.php?t=58673

Kardeş metro ve aracı kurumlar bunu çok yapıyor sona milyonlarca talep kokuyorlar gelmeyeceğini biliyorlar algı yapıyorlar. sonra birkaç tavan ve ve ky nin kucağına hadi bana eyvallah

6. Ardyz de 9,15 den vermişti Metro, diğer hazır bekleyen kısmı.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Alıntı Originally Posted by İnspector Yazıyı Oku
    yanlış anlamayın ama çok yanlış yaparsınız derim.. illa satacaksanız bana virman yapın paranızı göndereyim yabancıya gitmesin forumdan birine gitsin

8. Kim hangi malı boşaltacak . Kimde mal var ki boşaltsın . İlk tavan nerde bozulursa ya da ek pay Nerde gelirse maliyet orda oluşur . .atış serbest ama destekli olsun
     Alıntı Originally Posted by İnspector Yazıyı Oku
    Kardeş tavanda bu kadar olması beklenen birşey benim dediğim şu bu emirlerin çoğu sonradan şirketler tarafından verilen sayı yükseltme emirleri. Kağıt yeni olduğu için heyecanlılar da var. 2 3 reel güne tavan emirleri azalır. Fake emirler çekilir malı boşaltırlarsa ne yapacağız. Şu 1 hafta bist yeşilken para mı kazanmak lazım burda sırada beklemek mi

Sayfa 41/94 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •