Sayfa 70/94 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 553 - 560 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Yarın için çoğu kişiyi bir telaş sardı sanki ) nasip sabah olsun bizde karar vereceğiz

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Dow göçmüş yarın biste de çakarlarsa tavan çözülebilir bu sefer. Zaten tahminim de cuma işlem gününe kadar tavanın çözülmeyeceğiydi. Yarın duruma göre ben de verebilirim. Herkese bol kazançlar...

3. Telaş yapacak birşey yok bence...yurt dışı kötü olunca bizim.endekse de verecekler düşüncesi hakim genelde...bakalım..gece vadeliler nasıl oalcak...viop suan sağlam duruyor....bence yaein sabah her ye yesillenecek...bayrak da...en az 3 mil.ile tavan açacağıni düşünüyorum...bakalım yarın ,kimset...bende bir miktar verdim bugün...
    Malueyet yapan varsa hiise gider...maliyetler dün ve bugün oluştu çoğunluğu...belli kurmlar almaya devam ediyor...satmak isteseler bugün verirlerdi...daha toplayip,yeteri kadar marj yaptıktan sonra satışa geçerler bence...
    Benim düşüncem bu şekilde...
    Ytd....

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hayirdir kara cuma mi ilan ettiniz yarini?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

5.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Sabah 9 da yazdım gelen yok .... yarın satıcı kısmı daha mi iştahlı olacak acaba göreceğiz...
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

sabah yazmayacaksın dostum, yazacaksan akşamdan saat "tam 18:15:01" da yapacan bu işi. Ertesi gün için emirler o saaten sonra girilir. saniyeler bile çok önemli !!!!!

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ben 1 adet sembolik alış yazdım, eğer gelirse benim için satış zamanı gelmiş diye düşünüyorm ..

7. Bence daha çok yolu var bu hissenin... Henüz kimse maliyet yapamadı çünkü hemen herkeste altı üstü 298 lot var... Büyükler tavan bozduğu an ancak toplayabilirler ve topladıklarının üstüne kâr yazmadan satmazlar... Ard bile 9.50-10 bandında tavan bozdu 17-18 yol aldı... Papilondada buna benzer durum oldu... 15 güne çift haneler olabilir fikrim...

ytd....

8. Yarın 2-3 milyon alıcı ile tavan açılış bekliyorum.

Sayfa 70/94 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •