Sayfa 92/1003 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 729 - 736 arası.

Konu: Viop - XIX

1. VİOP'cular hepinizin malumu teminat tutarları değişiyor.

28 Mayıs'tan itibaren geçerli olacak Vadeli İşlem Sözleşmeleri Teminatlarını tablomuzda bulabilirsiniz.

https://takasbank.com.tr/documents/f...b25aba17ff.pdf

#AKBNK #GARAN #ISCTR #YKBNK #HALKB #EREGL #TUPRS #PETKM #THYAO #PGSUS #SODA #KOZAA #KCHOL #SAHOL #SISE #TCELL #TTKOM

2.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Zenci yi zenci olmadan palyaçoyuda palyanço olmadan yazdık.. Şimdi hipneye doğru gidiyoruz işte.
    Hipnaya kırık sene var daha.
    Şimdi ancak gripto hipna onay alır. bence.

Bu arada hipna kim?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Karakusak58 Yazıyı Oku
    öncelikle 70 cortla girmek beni baya gerdi amma velakin inandıgım birşeyler vardı yıllardır borsada alır satarım viopta bu kadar aceleci olmamam gerekiyordu deneyim oldu benim için ... her neyse mayısın son günleri haziran başı gibi global düşüş gelebilme ihtimalne karsı açtım cortları kendimce beliren emareler vardı ... köprüden önce son çıkış günleri sp 500 3000 üzerinde hafta boyunca kalıcı olacagına inanmıyorum..ortada hiçbir pozitif haber yokken bu yükseliş tamamen shortcuları öpmeye yönelik bakalım abiler her 250 kademede mecbur 5 kontrat longa dönmek kaydıyla devam ederim yoluma iyi olan kazansın hayırlısı
    Hala aynı hatadasın.. o parayı sıfırlaman için 9bin puan yeter. Muhtemelen sabahtan 15000-20000tl eksi ile açacaksın, enteresan bir süreçten geçiyoruz, yüzde 5-6 düştüğü gibi yüzde 5 yüzde 6 da çıkar tavanda yapar... yol yakınken ya kaldıracını düşür, yada piyasayı bırak.
    Hiisse senedinde satmadığın sürece zarar etmiş sayılmazsın, çünkü aynı lot elinde durur.
    Burası öyle değil. 20 lot kapatsan 50 lotun kalır. Geri o puanı çıkarman 5bin puan.
    Bu sefer aşşağıda gap kalacak, long dönsen gapı kapatmak istese, parayı sıfırlarsın 2 işlem.
    Zaten elinde risk yönetimin yok...
    Daha açılırken 3-0 yeniksin...
    Agresif davranma hep yanlış poz alırsın.
    Umarım dediğim gibi olmaz, iyi bir kazançla çıkarsın...
    bol şans sana..
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku

Bu arada hipna kim?
    Timsahlı dere den yüzerek karşı kıyıya geçeni sırtından itekleyen)))))

5. Bu arada yurtdışının soluksuz yükselmesi çok iyi.
    Çarşamba zabahı fiçırların eksi olması ihtimali artar.
    eksi fiçırda da çoşku olmaz.
    İşlemler daha rahat ve gontrollü yapılır.
    Bence.

6. Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuda büyür, iyimserlikte olgunlaşır ve coşkuda ölür.John Templeton.
    Sizce neredeyiz...

7.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    VİOP'cular hepinizin malumu teminat tutarları değişiyor.

28 Mayıs'tan itibaren geçerli olacak Vadeli İşlem Sözleşmeleri Teminatlarını tablomuzda bulabilirsiniz.

https://takasbank.com.tr/documents/f...b25aba17ff.pdf

#AKBNK #GARAN #ISCTR #YKBNK #HALKB #EREGL #TUPRS #PETKM #THYAO #PGSUS #SODA #KOZAA #KCHOL #SAHOL #SISE #TCELL #TTKOM

Bu teminatlarla sadece kurumları beslerler. Aşırı pahalı... her şey gibi bunlara da zam yapıyorlar çok enteresan..
    Bu fiyatlamalar neye göre kim yapıyor? Bilgisi olan var mı?

8.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku

Bu arada hipna kim?
    Dedim dicem.

02.03.2020 17:47

Yukarı Çık
    ABD’nin ilk eşcinsel başkan adayı yarıştan çekildi
    ABD’deki başkanlık seçimlerinde Demokrat Parti’nin adayı olmak için mücadele veren isimlerden Pete Buttigieg, yarıştan çekildiğini açıkladı. Buttigieg, başkan adaylığı yarışına giren ilk eşcinsel politikacıydı

Sayfa 92/1003 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •