Sayfa 627/1003 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637677727 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 5,009 - 5,016 arası.

Konu: Viop - XIX

1. ABD Ulaştırma Bakanlığı, 16 Haziran'da Çinli yolcu uçaklarının ABD'ye uşuşunun askıya alınacağını teyit etti

kominizme geçiyor galiba...

2.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    x30

HSBC GARAN ağırlıklı satışta.

Ayağımıza sıktı bugun yoksa 8.35 lere kafa atmıştık bugun

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    ML bence belirli kondisyonlar tetiklenince otomatik alım veya satım yaparak enstrümanı yokluyor, yanılmış ise manuel moda giriyor.
    sen bu işe baya merak sardın.. algorithmic trading kitaplarına bak..piyasa yapıcıların bazı haklarından dolayı onların robotlarında "bilgi" avantajı olabilir ama onun haricinde o kadar da gizemli şeyler yok..manuel mod mevzusu ise bir çok şeyden bağımsız.. ancak her farklı günde yeni bir, mesela, "if loop" ekleyebilir o günkü tecrübeyi yansıtmak için.. ve bu günlerin sayısı arttıkça manuel moda geçme sayısı da azalır.. bu işi yıllardır yapıyorlarsa ne kadar rafine hale getirdiklerini (i.e. "if loop" sayısı) tahmin edebilirsin..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

4. Dün gece actigim shortlari150 puan zarara stop oldum. Fazla acmistim. Simdi usul usul 3 te birini 126.525 ortama açtım. Makas kalmadı sadece 500-600 teorik eksi makas var. Alırsa 129 a kadar usul usul açıcam bakalım nerden dönecek. Buralar artık zurnanın son delikleri. Tek sıkıntı bankaların agresif trende dahil olmaları.

5.  Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    ABD Ulaştırma Bakanlığı, 16 Haziran'da Çinli yolcu uçaklarının ABD'ye uşuşunun askıya alınacağını teyit etti

kominizme geçiyor galiba...
    İlk önce çin o tavrı alınca ABD karşılık verdi.

6. ML nin işlem yaptığı hisseler nispeten tekniğe uyuyor diye düşünüyorum. Ortada destek atacak kimse yokken geliyorlar ama sonra satabiliyorlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Borsaya alım geldikçe dolar da kopuyor
    Yarın çok kişi ütülecek.

8.  Alıntı Originally Posted by wadecan Yazıyı Oku
    Yarın çok kişi ütülecek.
    Her gün biz şortcuları ütüyorlar... yarın ütülmeye devam mı edeceğiz yoksa bu kez sıra bizdemi

Sayfa 627/1003 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637677727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •