Sayfa 133/200 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

Kap : Borsamız Kotasyon Yönergesinin 23. maddesinin birinci fıkrasının (e) bendi gereğince, 2019 yılı kotta kalma ücretini ödemeyen Yeşil Yatırım Holding A.Ş.'nin uyarılmasına karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Kotasyondan çıkması mümkün değil kendi menfaatinden..sabah haber göndermişler zaten.. düşünsenize bedelli dahi yapsa bedellide hem kendi cebinden para çıkacak hem de çok cüzi wowwo gelişimi için hiçbir şey ifade etmeyecek miktar yatırımcıdan elde edilecek...wowwoyu halka arz ederse büyük bir gelir elde eder faizsiz..ana şirketi borsadan çıkar yavruyu yatırımcıya yerleştir müsaade etmezler...

3. wowwoyu halka açamaz isminin-şirketin itibarı yok. ciddi krizde görünüyor şimdilik ve düzelmesi düşük ihtimal. Belki Amerikada başka işler yaparsa toparlayabilir kendini.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

4. bizim borsada eşeği boyayıp at diye satarlar ve alıcısı da mutlaka olur örnekleri çok kim bakar itibara

5. Stokta yirmi bine yakın araç olması büyük bir avantaj. Hele otomobil sıkıntısı olan bu günlerde. Bunu iyi değerlendirmek lazim

Güzel kâr açıkladı diye o gün 15,50 den aldım.Bir 'de twitte pandanın bu hisseyi 3 basamaklı rakam olmadan satmam yazısını görünce oh oh dedim....o günden beri ah ah dedirtiyor.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Kriz bu kadar derinleşmefen, hergün endeks 3 düşerse bu 10 düşüyordu...çok hızlı gerilemeye başlamıştı,halen daha öyle...şu an için en kötü 10 gibi olmalıydı...Tabii burası borsa,hele bir de ben de varsam kaçınılmaz son ,her zamanki gibi...

Bugün kaçıncı tabanı bozuş.wmirleri siliyorlar,tabanı bozuyorlar,,,hadi bir daha,bir daha....ele mı veriyorlar,,,hedef5 ,6 liralar mı...

Sayfa 133/200 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •