Sayfa 41/200 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 321 - 328 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    4 Şirketten üçüncüsünü de buldum ygyo araştırdıkça daha güzel gelişmeler ve bilgiler bulunuyor.
    Alemsiniz 😁

2.  Alıntı Originally Posted by TUNAHAN Yazıyı Oku
    Alemsiniz 😁

Ne yapalım sayın @TUNAHAN belki beni diğer topiklerden tanırsınız ,o zamana nasıl sağlamcı kağıtlarda olduğumu da görürsünüz ,buraya da bulaştık arkadaşlardan bilgi talep ediyoruz ,tık yok bizde kendi göbeğimizi kendimiz keserek bilgilere kazıya kazıya ulaşıyoruz ama ben diğer topiklerde de bildiğim bir şey varsa paylaşırım paylaşmak ,zenginlik doğurur, Burada da özelden bilgi isteyenler maalesef buraya tek kelime bilgi yazmaktan imtina ediyor. Gene de canları sağ olsun. İyilik yap denize at demişler herhalde bir bildikleri var bu sözü diyenlerin.

3. Wowwo ya ortak.. Ozsemayesi kadar kar getirdi. Fakat bunu fiyatlamış olabilir. WOWWO halka arz sürecinde. Olur olmaz bilemem. Wowwo çok hızlı büyüyor, şuan "14.000" bin araç portföyleri var. Galerilerin sattığı araçlara kredi finansmanı da sağlıyor. Yalnız karıştırılmasın bu araçların hepsi kendilerinin değil. Yani bunlar bir nevi aracı ve komisyon alıyorlar ve dediğim gibi finansmanı bunlar sağlıyor tüketiciye. Yeşil'in ayrıca bir istiraki daha var. Ama asıl mevzu WOWWO..
    Bildiklerim bunlar.. 😊

4. Bakın karıştırmayın yeşil yapı ve ygyo ayrı , sahipleri aynı fakat şirketler ayrı..

5.  Alıntı Originally Posted by TUNAHAN Yazıyı Oku
    Bakın karıştırmayın yeşil yapı ve ygyo ayrı , sahipleri aynı fakat şirketler ayrı..
    Sayın @TUNAHAN

Olsun sahiplerinin aynı olması şirketin kırdı kaçtı olmadığı anlamı taşır benim için ,ne kadar çok şirketi olursa benim için o kadar güvenli olması anlamını taşır, fazla zenginlik göz çıkarmaz , zorda olan şirketleriyle birbirlerini desteklerler

WOWWO ile ilgili halka arz haberi ile ilgili bilgi paylaşabilirseniz memnun olurum böyle bir haberi KAP amı yaptılar basına mı açıkladılar ,ne zaman bu haberi verdiler?

6. Hadi bakalım.. Bu arada Horasan gerçek mi ? Dadaş/Umudum/ Gürcü kapısı😊

7.  Alıntı Originally Posted by TUNAHAN Yazıyı Oku
    Hadi bakalım.. Bu arada Horasan gerçek mi ? Dadaş/Umudum/ Gürcü kapısı😊
    HORASAN gerçek ama orta Asya'daki Horasan asıl horasandan gelmeyiz teeeeeeee dedelerimiz

Umudunuzun Gürcü kapısı ne demek ,anlayamadım

Sayfa 41/200 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •